Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia 3 Pamięć przebiegu dziennego, od zatankowania i od uruchomienia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia 3 Pamięć przebiegu dziennego, od zatankowania i od uruchomienia

    Witam,
    Niedawno nabyłem Skodę Octavię 3 z Radiem Bolero (jeśli to ma jakieś znaczenie). Na MAXIDOT mogę sprawdzić przebieg dzienny, od ostatniego tankowania i od uruchomienia. W Passacie miałem dwie pamięci przebiegu kilometrów, które mogłem dowolnie kasować. Czy da się te przebiegi kasować w Octavii? Przewertowałem instrukcje do Octavii i do Bolero ale nigdzie nie znalazłem takiej informacji. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  • #2
    By skasować wchodzisz w CAR,
    po prawej na dole ekranu ikonka trybika wchodzi w ustawienia
    i na samym dole masz "zresetuj od uruchomienia" i "... długookresowo".

    > od Uruchomienia zeruje się samo po ok 2 godz postoju, czyli jak zgasisz na 1-119 min
    to nadal liczy spalanie przebieg i srednią prędkość od wczesniejszego uruchomienia przed którym auto stało powyzej 2godz (bodajże 2godz jak cos to niech mnie ktoś poprawi).
    > Długookresowo kasuje się co 100godz pracy silnika.
    > Od tankowania wiadomo po dolaniu paliwa.
    >> Przebieg dzienny między zegarami u mnie na zwykłym czarno-białym maxi-dotcie
    to opcja poza powyższymi 3-ma, która liczy tylko same km bez spalania itd

    Jak chcesz liczyć spalanie na krótszym okresie to opcja od uruchomienia (którą kasujesz kiedy chces)z a na dłuzszym okresie opcje długookresowo lub co dolanie paliwa.
    SewerWa

    Komentarz


    • #3
      Można też kasować z poziomu kierownicy jeśli masz przyciski. Przytrzymujesz dłużej i się kasuje.

      Komentarz


      • #4
        Rolka na kierownicy, kręcisz zmieniaszvwskazania. Wciskasz ją na dłuższą chwilę - kasujesz.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #5
          ryjeks co się dłużej przytrzymuje? Z kierownicy nie udało mi się wykasować. Z poziomu radia tak jak tłumaczył Sewerwa się udało.

          Komentarz


          • #6
            Wciskasz prawą rolkę na kierownicy i przytrzymujesz chwilkę.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • #7
              Umknęlo mi wcześniej, że pomiedzy 'CAR' i ikonką 'trybika', a 'zresetuj...' trzeba wejsć w opcje 'zestaw wskaźników'.
              SewerWa

              Komentarz


              • #8
                Tak jak wspomniałem - z poziomu radia udało mi się wyzerować. Rolkę na kierownicy mogę trzymać i pół dnia i nie wyzeruje ;P

                Komentarz


                • #9
                  A możesz skasować którykolwiek z przebiegów? Od uruchomienia, długookresowy lub od tankowania?
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez wojtekkk87 Zobacz wpis
                    Rolkę na kierownicy mogę trzymać i pół dnia i nie wyzeruje ;P
                    Musi być ustawione na danych, które jest sens skasować.
                    Czyli jeśli będzie an bieżącej prędkości to możesz trzymać cały dzień a jeśli na średnim spalaniu to powinno się skasować.
                    Jeśli się nie kasuje to zmień auto

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                      A możesz skasować którykolwiek z przebiegów? Od uruchomienia, długookresowy lub od tankowania?
                      na pewno "od uruchomienia" się da z rolki - innych nie sprawdzałem.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X