Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bolero, Reflektory led i HHC

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bolero, Reflektory led i HHC

    Bolero:
    - czy to normalne, że raz na kilka włączeń radia (uruchomień samochodu) nie włącza się ostatnia stacja ? (po chwili się przełącza na prawidłową ostatnio wybraną) lub przez ok 3sek radio szumi jakby była wypięta antena?
    - czy to dziadostwo jest w stanie wyświetlić treść sms-a ? (tel. połączony po BT- fabryczna instalacja z wzmocnieniem sygnału GSM.

    Led:
    - czy jest możliwe (poprzez kodowanie) aby zmieniać intensywność świecenia paska led jako dziennych ? Mijam inną octę w drodze do pracy i mam wrażenie że w tamtym aucie świecą one mocniej. Może to tylko złudzenie lub kąt obserwowania tych ledów z pozycji kierującego.

    HHC:
    W wersji elegance jest to na wyposażeniu standardowym, ale przyznam szczerze że ani razu nie zadziałało. Czy to musi być jakieś naprawdę duże wzniesienie czy muszą być spełnione dodatkowe warunki ? jakie ? Jak działa S&S to HHC nie zadziała np ?

    Pozdr,
    Lukas

  • #2
    odnośnie Bolero - nie miałem takiego przypadku odnośnie ostatniej stacji radiowej czy muzy z karty SD
    co do sms - to nawet odczytuje go nie mam wzmocnienia GSM

    odnośnie paska led - nie wiem jak odnośnie jego stanu jako świateł dziennych, ale np. naprzemienne czy przygaszanie przy włączonym kierunkowskazie da radę kodowaniem ogarnąć

    HHC, nie wiem co znaczy duże, ale u mnie działa bez problemu, HHC dali w standardzie do elegance? Ja miałem w standardzie do DSG, ale nawet w style manualu nie było w standardzie, może nie masz - ale bez obaw - kodowanie i załatwi sprawę.
    pozdro!
    LEMUR

    Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

    Komentarz


    • #3
      Odnośnie ledów to jestem przekonany że wynika to jedynie z miejsca obserwacji i twoje świecą równie mocno. Po prostu zobacz z większej odległości jak nie wierzysz

      Ja HHC sobie zakodowałem i działa nawet na minimalnych wzniesieniach więc upewnij się że to masz w standardzie.

      Komentarz


      • #4
        Szkoda tylko, że HHC nie działa gdy auto jest tyłem w kierunku wzniesienia ;-)
        pozdro!
        LEMUR

        Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

        Komentarz


        • #5
          Albo na wyłączonym silniku. Raz mi do domu wjechała z parkingu;-)

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez LEMUR_ Zobacz wpis
            Szkoda tylko, że HHC nie działa gdy auto jest tyłem w kierunku wzniesienia ;-)
            Widać nie sprawdzałeś na wstecznym

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Mastermindq Zobacz wpis

              Widać nie sprawdzałeś na wstecznym
              Oczywiście, że sprawdzałem - przy DSG nie działa - zjeżdza, gdy auto jest przodem w kierunku spadu.
              Przecież nie chodzi o to, że auto jest przodem w kierunku spadu i masz zapięty D czy 1
              pozdro!
              LEMUR

              Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Mastermindq Zobacz wpis
                Odnośnie ledów to jestem przekonany że wynika to jedynie z miejsca obserwacji i twoje świecą równie mocno. Po prostu zobacz z większej odległości jak nie wierzysz
                OK, to spoko

                Ja HHC sobie zakodowałem i działa nawet na minimalnych wzniesieniach więc upewnij się że to masz w standardzie.
                Hmmm, jak kiedyś przeglądałem specyfikację wyposażenia to "wydawało mi się" że to jest w standardzie. Po kodzie wyposażenia z naklejki w bagażniku to będzie zapisane ?
                Fakt, że jeżdżę z włączonym S&S więc może dlatego nie zadziałało jeszcze

                Komentarz


                • #9
                  [QUOTE=LEMUR_;n2505012]odnośnie Bolero - nie miałem takiego przypadku odnośnie ostatniej stacji radiowej czy muzy z karty SD
                  co do sms - to nawet odczytuje go nie mam wzmocnienia GSM

                  Dziś znów po włączeniu zapłonu przez chwilę był szum, i dopiero muza z radia. OCB ?
                  W jaki sposób ustawić aby radio wyświetlało treść SMSa ?

                  Komentarz


                  • #10
                    [QUOTE=Lukas345;n2505516]
                    Zamieszczone przez LEMUR_ Zobacz wpis
                    odnośnie Bolero - nie miałem takiego przypadku odnośnie ostatniej stacji radiowej czy muzy z karty SD
                    co do sms - to nawet odczytuje go nie mam wzmocnienia GSM
                    Dziś znów po włączeniu zapłonu przez chwilę był szum, i dopiero muza z radia. OCB ?
                    W jaki sposób ustawić aby radio wyświetlało treść SMSa ?

                    z tego co zauważyłem to sms musi dość w momencie kiedy tel jest spięty po BT z radiem. Wtedy na bolero pojawia się ikonka sms > wchodzisz w phone i masz ikone sms > tam później możesz sam odczytać albo zostanie odczytany
                    pozdro!
                    LEMUR

                    Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

                    Komentarz


                    • #11
                      Lukas345 niestety nasze O3 mają Bolero ale nie obsługują SMSów. Obsługa SMSów została wprowadzona w 2015r.

                      HHC nie był w standardzie Elegance. Ja uruchomiłem to VCDSem mając pompę ESP z literką R na końcu

                      poczytaj trochę tutaj http://forum.octaviaclub.pl/forum/octavia-iii-5e/doposażanie-retrofitting/47394-triki-sztuczki-porady-tips-and-tricks?p=1685515#post1685515
                      OzA

                      O4 PHEV Szary Matt

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez LEMUR_ Zobacz wpis

                        Oczywiście, że sprawdzałem - przy DSG nie działa - zjeżdza, gdy auto jest przodem w kierunku spadu.
                        Przecież nie chodzi o to, że auto jest przodem w kierunku spadu i masz zapięty D czy 1
                        Działa, działa.
                        U mnie w manualu działa pięknie na wstecznym, jak samochód stoi przodem w dól.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez tomiss Zobacz wpis

                          Działa, działa.
                          U mnie w manualu działa pięknie na wstecznym, jak samochód stoi przodem w dól.
                          Czyli tak jak u mnie

                          Komentarz


                          • #14
                            U mnie też działa, nawet się zdziwiłem. Chciałem na pochylonym miejscu trochę podjechać do przodu, puszczam a tu stoi.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez OzA Zobacz wpis
                              Lukas345 niestety nasze O3 mają Bolero ale nie obsługują SMSów. Obsługa SMSów została wprowadzona w 2015r.
                              Hmmm... sprawdzę, ale skoro mówisz że lipa to szkoda

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez OzA Zobacz wpis
                                Lukas345 niestety nasze O3 mają Bolero ale nie obsługują SMSów. Obsługa SMSów została wprowadzona w 2015r.
                                Faktycznie nie działa

                                HHC nie był w standardzie Elegance. Ja uruchomiłem to VCDSem mając pompę ESP z literką R na końcu
                                To bez sensu że trzeba dokodować Jak w ogóle sprawdzić jaka jest pompa ? Do tego już trzeba mieć kabelek czy po VIN można ? Ktoś z EL może się na tym zna i mógłby to zrobić ?

                                Thx, poczytane.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Panowie, żeby nie zakładać nowego tematu - pytanie w kwestii doświetlania zakrętów przez światła p.mgielne.
                                  Czy podczas parkowania powinno to działać ? Chodzi o małą prędkość, i czy to trzeba dodatkowo kodować czy powinno być w std wraz z LED+BiXenon ?
                                  W ogóle nie widać aby włączały się halogeny podczas skrętu kierą na postoju/małej prędkości.
                                  Przy włączeniu "na siłę" przez włącznik świateł świecą obydwa więc są sprawne.
                                  Ktoś coś ?
                                  Pozdr.
                                  Lukas

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Lukas345 tak, przy małych prędkościach działa. Wystarczy lekko kierownicą skręcić i już działa. NIe pamiętam, ale chyba ustwienie na AUTO powinno być, tzn zazwyczaj mam off lub auto. Z tego co pamiętam działa do 40km/h. Jak włącze wsteczny to dodatkowo oba świecą. Po kilku miesiącach wymieniłem na ledowe i teraz dają czadu :-)
                                    U mnie w garażu masz pokazane jak po wymienie działa doświetlanie halogenami z LED
                                    pozdro!
                                    LEMUR

                                    Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      LEMUR przypomnij proszę gdzie kupiłeś ledy do wnętrza, przeciwmgielne i postojowe. Dzięki.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        u LECa wszystko z oświetlenia.
                                        pozdro!
                                        LEMUR

                                        Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Lec??

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Tak, u LECa w sklepie... MOTOHID.pl
                                            pozdro!
                                            LEMUR

                                            Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez LEMUR_ Zobacz wpis
                                              Lukas345 tak, przy małych prędkościach działa. Wystarczy lekko kierownicą skręcić i już działa. NIe pamiętam, ale chyba ustwienie na AUTO powinno być, tzn zazwyczaj mam off lub auto. Z tego co pamiętam działa do 40km/h. Jak włącze wsteczny to dodatkowo oba świecą. Po kilku miesiącach wymieniłem na ledowe i teraz dają czadu :-)
                                              U mnie w garażu masz pokazane jak po wymienie działa doświetlanie halogenami z LED
                                              Hmmm.... w takim razie u mnie z jakiegoś powodu nie działa :-( Światła cały czas na auto.
                                              Do wstecznego musiałeś kodować czy to STD ?

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Lukas345 nie kodowałem niczego z tym akurat, było w STD. MY2016
                                                pozdro!
                                                LEMUR

                                                Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  LEMUR_ ok, thx za info.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X