Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

1.5 TSI 150 KM opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 1.5 TSI 150 KM opinie

    Co sądzicie o nowym silniku 1.5 TSI 150 KM?

    Wiem, że jest to nowość w Skodzie, ale może ktoś już na pierwsze spostrzeżenia z użytkowania. W Golfie silnik jest już od roku. Pojawił się razem z Golfem VII FL.

    Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka


  • #2
    Nie może być od roku w Golfie, jeśli pierwsze egzemplarze FL były u nas ok. Marca. Co więcej, jeśli dobrze pamiętam to 1.5 w golfie będzie dostępny dopiero od ok. 45. tygodnia.

    Komentarz


    • #3
      W testach zachwycają się spalaniem a osiągi też niezłe.

      Komentarz


      • #4
        A w czym on jest lepszy od 1.4?
        po co taka zmiana?
        Powered by R-Performance

        Komentarz


        • #5
          Podobno duuużo gorszy od 1.4. Jak zwykle poprawili coś co było dobre i zjebali Przynajmniej tak twierdzą "znajomi" ze Skody....

          Komentarz


          • #6
            1.5 Tsi ma przekonstruowaną głowicę oraz rozrząd oraz inną turbosprężarkę ze zmienną geometrią łopatek VTG i zaprojektowano nowy intercooler. Takie informacje wyczytałem na portalu motoryzacyjnym. Czyli zmiany względem 1.2 1.4 Tsi są dosyć duże i czy ten silnik jest gorszy czy lepszy zobaczymy za kilka lat.
            Octavia 3 1.4 Tsi Brąz Topaz Ambition+Amazing+Canton i inne dodatki.
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75869
            http://www.youtube.com/channel/UCgYZicxNasAMuZs6oEIQvAA

            Komentarz


            • #7
              no i ma GPF , odpowiednik DPF-a ...porażka . Znajomy kierownik serwisu powiedział mi aby sie śpieszyć z kupnem 1,4

              Komentarz


              • #8
                To od kiedy te pseudo DPF-y do TSI wchodzą? Może czas kolejny raz kredyt dobrać
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • #9
                  Nie wiem trudno doradzić ale naprawdę podobno 1.4 przerasta tego 1.5 totalnie także jak ktoś się waha to kupujcie ostatnie 1.4 które i tak maja po 150KM i są dorobione do końca - naprawdę chłopaki ze Skody po szkoleniu z sinika 1.5 załamują ręce

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez GrzesWroc Zobacz wpis
                    Nie wiem trudno doradzić ale naprawdę podobno 1.4 przerasta tego 1.5 totalnie także jak ktoś się waha to kupujcie ostatnie 1.4 które i tak maja po 150KM i są dorobione do końca - naprawdę chłopaki ze Skody po szkoleniu z sinika 1.5 załamują ręce
                    Załamuje bo?

                    Było YETI Jest LEON

                    Komentarz


                    • #11
                      To samo słyszałem w serwisie jak wychodziło 2.0 bitdi, też lekkie przerażenie co będzie jak coś pierdyknie i trzeba będzie naprawiać.
                      Rozumiem że są bardziej skomplikowane niż inne.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X