Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tarcze i klocki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tarcze i klocki

    Witam. Zbliża mi się wymiana tarcz i klocków hamulcowych. Jakiej firmy polecanie tarcze i klocki hamulcowe? Zastanawiam się nad Textarami. Co o nich sądzicie?

  • #2
    W poprzednim samochodzie nie widac bylo roznicy miedzy textarami a oryginalami. W octavii zakladam w przyszlym tygodniu.
    Powered by R-Performance

    Komentarz


    • #3
      Ja niedawno tylne klocki wymieniałem. Kupiłem ATE. Różnica w cenie gigantyczna - W jednym zaśpiewali 504 PLN. Mnie finalnie wyszło 170 (inny serwis ale też ASO no i sam kupiłem sobie klocki, płaciłem tylko za robocizne)
      Czarnulka - O3 1.4tsi elegance

      Komentarz


      • #4
        504PLN za tylne klocki? Dobrze czytam?
        Powered by R-Performance

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Clip Zobacz wpis
          504PLN za tylne klocki? Dobrze czytam?
          Dobrze, taką dostałem propozycje w ASO w Sosnowcu - 233 za wymianę, 300 za materiał. 2 razy prosiłem o potwierdzenie czy aby się nie pomylili.
          Czarnulka - O3 1.4tsi elegance

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez bza Zobacz wpis

            Dobrze, taką dostałem propozycje w ASO w Sosnowcu - 233 za wymianę, 300 za materiał. 2 razy prosiłem o potwierdzenie czy aby się nie pomylili.
            I to jest właśnie patologia w tych ASO.
            Cenniki mają stworzone do golenia flot, a normalny rozsądny człowiek dostaje czkawki jak takie coś widzi.

            Komentarz


            • #7
              Sądzisz ze floty płacą zgodnie z cennikiem?
              To jest właśnie do golenia indywidualnych którzy myślą ze klocki wymienione w aso będą lepiej hamowac niz klocki dotknięte ręką niezaleznego warsztatu.
              Powered by R-Performance

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X