Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zasięg świateł LED

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    samopoziomowanie działa jak masz pełną obsadę auta , lub bagażnika ...wg mnie

    Komentarz


    • #27
      ja mam coś nie teges chyba, bo na większych wybojach mi też wyraźnie działa i się ustawia na bieżąco, ale olewka tematu, nic się nie dzieje przez to - znośne to

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
        ja kseny też miałem za nisko, stąd wiedziałem bo sam wziąłem się za śrubokręt.
        Być może od nowości nie grzebane na śrubkach w moim, bo większość ludzi myśli, że jak jest samopoziomowanie w autach, to te lampy wszystko same robią i nie można nic ruszyć
        Ustawiałeś to na włączonych światłach czy nie ma to znaczenia?

        Komentarz


        • #29
          na włączonych światłach i silniku (ważne), ma to znaczenie. Po pierwszie musiałem widzieć gdzie to świeci a po drugie na wyłączonych światłach i silniku poziomowanie ustawia je w dole, dopiero jak odpalisz silnik ustawiają się na poziom 0.
          a na marginesie mi bez silnika kseny się nie włączą chyba nawet na samej stacyjce....

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
            na samej stacyjce....
            tak , byle była przekręcona

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
              na włączonych światłach i silniku (ważne), ma to znaczenie. Po pierwszie musiałem widzieć gdzie to świeci a po drugie na wyłączonych światłach i silniku poziomowanie ustawia je w dole, dopiero jak odpalisz silnik ustawiają się na poziom 0.
              a na marginesie mi bez silnika kseny się nie włączą chyba nawet na samej stacyjce....
              Dzięki, ustawione. Mam nadzieję że nie przesadziłem

              Komentarz


              • #32
                spoko, okaze sie czy ci migaja czy nie. prawy mam wyzej, ale na pobocze (super teraz widze, czy ktos idzie poboczem czy nie) nikomu nie przeszkadza, lewy nizej.

                Komentarz


                • #33
                  Poczekam jak przyjmie się zmiana lewego wtedy będę majstrował przy prawym

                  Komentarz


                  • #34
                    Odebrałem we wrześniu nową trójkę z LEDami. NA krótkich masakra, zasięg świateł ok 25 m po lewej stronie, prawa trochę lepiej bo ciut wyżej pada światło. W porównaniu z dwójką i projektorowymi światłami to totalna porażka. W nocy jeździłem max 60 żeby nie rozjechać jakiegoś pieszego. W instrukcji napisali że światła maja automatyczną regulacje i tak ma być. No to nic nie robiłem.
                    Ale widzę że nie tylko w mojej sztuce jest ten problem (2.0 TDI CR). Pojadę jutro do stacji diagnostycznej, niech ustawia jak powinno być. Wole sam nie gmerać, te LEDy to bardzo ostre światła,nie chce oślepiać innych.
                    1.9 TDI-PD -> 1.6 TDI-CR -> 2.0 TDI-CR

                    Komentarz


                    • #35
                      Ja podkręcałem oba o 1,5 obrotu. Mega różnica. Póki co nie migają mi choć mam wrażenie że ciut za wysoko.

                      Komentarz


                      • #36
                        Swoją drogą ciekawe czy każdy z was zauważył ( mi to zajęło z dwa tyg), że mamy coś na kształt doświetlania zakrętów reflektorami głównymi. Przy niedużej prędkości doświetlane są pobocza.

                        Komentarz


                        • #37
                          W reflektorze świateł mijania jest dodatkowy (w lustrze przed panelem LED) do doświetlania zakrętu. Ale działa tylko w trybie AUTO. Dodatkowo zapala się także reflektor przeciwmgłowy pon 40 km/h.
                          1.9 TDI-PD -> 1.6 TDI-CR -> 2.0 TDI-CR

                          Komentarz


                          • #38
                            a tak na marginesie to nasze ledy mają coś na kształt doświetlania zakrętów. Ciekawe czy każdy z użytkowników to zauważył bo ja się zorientowałem po 2 tygodniach

                            Komentarz


                            • #39
                              Kurcze ja tam nic nie zauważyłem ....jakiś dodatkowy panel . Przeciw mgłowe to wiem , ale inne ?? Mnie tez właśnie zastanawia jak działa doświetlanie .Kolego Hun zrób foto
                              xenony wiem że ładnia się kręciły w lewo i prawo - widziałem filmik jak koleś jechał górską krętą trasą , ale tu hmm ja tam nic nie widzę , no chyba że rozwiązali sprawę z dużą szerokością świecenia . Nie wiem...ja tam nic nie zauważam w trybie auto żeby doświetlało z reflektorów głównych
                              Ostatnio edytowany przez gruto; 1235.

                              Komentarz


                              • #40
                                zwracam honor ....jest . Jak będzie ciepło muszę obejść całe auto i nauczyć się nowinek .....
                                IMG_5775 2.jpg

                                Komentarz


                                • #41
                                  Ciekawe jak to faktycznie działa

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    W sumie tutaj dokładnie widać

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      dobrze zauważyłem ? ... kierunkowskaz na postoju i też powinno się załączyć ?

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Na postoju też widać się załącza.

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          chyba podepnę kamerkę tak jak koleś w tym filmie

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Mielibyśmy taki rzetelny forumowy test albo wyłączyć cornery i zobaczyć w nocy jaki jest efekt

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Jak przyjadę z Wa-wy to zrobię dokładny test , bo mam podgląd z kamery na telefonie , i wszystko będzie wiadomo kiedy jak i gdzie to działa

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Też spróbuje coś nagrać. Najlepiej widać jak się załączają na postoju kiedy wrzucimy wsteczny. Polecam stanąć przy wzdłuż jakiej ściany to pięknie widać.

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  o kurde zaraz lecę sprawdzić !

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    Podkręciłem reflektory o 1 obrót- teraz to można jeździć "by night"
                                                    Mnie irytuje, że jak włączam wsteczny to zapalają się oba przednie przeciwmgielne. Co autor miał na myśli: że na wstecznym pojadę do przodu?
                                                    Stary truck driver kiedyś mi powiedział: cofasz do tyłu w nocy, włącz pozycyjne, nie mijania. Odblask nie będzie ci przeszkadzał w patrzeniu w lusterka wsteczne. Faktycznie, dużo lepiej. Polecam.
                                                    1.9 TDI-PD -> 1.6 TDI-CR -> 2.0 TDI-CR

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X