Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia III - jaki silnik do DSG, 1.4 TSI czy 1.8 TSI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Ale chyba ktos naprawia te skrzynie?
    Manuale tez padaja takie czasy.
    Jako ciekawostke powiem ze znajomej padlo sprzeglo w tiguanie (manual), pojechala do ASO i zaplacila 5tys. za wymiane nawet nie wiedziala czy z zamachem czy bez

    statystyczny klient nie wie co ma pod maska, nie czyta forow motoryzacyjnych, ma to w dupie, traktuje samochod jako srodek transportu, zepsuje sie to naprawia i tyle.
    I na takich koncerny zarabiaja. My jestesmy w mniejszosci
    Ostatnio edytowany przez Clip; 38915.
    Powered by R-Performance

    Komentarz


    • #27
      Clip dokładnie. dlatego DQ200 wciskają takim ja akurat się ciesze, ze mamy tu pewną świadomość większą.
      ja bratu odradzalem branie jej, ale się uparł bo chciał superba benz. w automacie i nie miał wyboru wtedy (o tyle dobrze, że nie wziął 1.8 tsi), bo na 2.0 już nie chciał się tak zadłużać i chciał poza tym mniejsze spalanie.

      Oczywiście, że naprawia się skrzynie, ale koszta są spore. Poza tym jak kumasz temat, to wiesz , że kupujesz nowe auto z bublem w sobie już, za nie małe pieniążki....
      Manuale tak często się nie wysypują, ta skrzynia ma wadę fabryczną poprostu, do której Vag od 2008 roku się nie przyznał, a w ASO mówią tttm odnośnie jej sposobu pracy, zanim nie padnie skrzynia:, bo chcą przeczekać do końca gwarancji zawsze.

      Komentarz


      • #28
        W 1,8 4x4 jest skrzynia 6 biegowa

        Komentarz


        • #29
          Jak dla mnie to do tych 140km/h te auta podobnie idą,dopiero potem widać przewagę 1.8tsi nad 1.4.
          Kondziu

          OCP

          Komentarz


          • #30
            to wina kastracji softu własnie, gdyby tak nie było, byłaby znacząca różnica na korzyść 1.8

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez j_maserkowski Zobacz wpis
              i
              witam

              Komentarz


              • #32
                Witam
                Od niedawna mam Octavie 3 -2018 dsg 1.4/150 km
                - jeżeli jeździ jedna osoba po mieście do 80km/h -----to jest dosyć dobrze szybko się rozpędza
                -- do wyprzedzania w trasie ful gas potrzeba trochę sekund to jest automat .
                dopiero testuje

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X