Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O3FL - jak żyć bez tylnej wycieraczki?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O3FL - jak żyć bez tylnej wycieraczki?

    Panowie nie mam tylne wycieraczki - bo? Bo kupowałem z wyprzedaży i nie było Ale tak poważnie zapytam jak dajecie radę bez niej? Mam jeszcze Avensisa w liftbacku, w którym z wycieraczki może za często nie korzystałem ale przydawała się. Po dzisiejszych mrozach zastanawiam się czy jak przyjdzie trochę śniegu to będzie cokolwiek widać po włączeniu ogrzewania? Jasne można śnieg zebrać, ale nawet w deszczu na trasie to się przydaje. Uspokójcie mnie albo wprost powiedzcie, że mam przerąbane

  • #2
    Przyzwyczaisz sie.
    Ja lubie bardzo te wycieraczke i dwa razy ją dokupywalem - i w O2 i O3.

    ale w Audi A4 sedan jej nie mialem i dramatu tez nie bylo... choc nie ma co kryc ze widocznosc przez to tez byla slabsza do tylu.
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      Ja zamawiałem O3FL i dla mnie to był jeden z dodatków must have, ale w sumie dlatego, że w O2 też ją miałem. Zasadniczo moim zdaniem jak nałożysz coś w rodzaju niewidzialnej wycieraczki, wtedy woda będzie łatwiej spływać i w sumie nie odczujesz braku wycieraczki
      Moja "córeczka"
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

      Komentarz


      • #4
        No to jakiś pomysł - niewidzialna wycieraczka coś mooże pomóc. Dzięki!


        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

        Komentarz


        • #5
          Ja mam niewidzialną wycieraczkę i daje radę
          Skoda Octavia RS 245 (III 5E) 2.0 TSI DSG

          Komentarz


          • #6
            Ja nie mam od 13 lat - najpierw O I teraz O III i dobrze mi.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez yorki_man Zobacz wpis
              Uspokójcie mnie albo wprost powiedzcie, że mam przerąbane
              To się uśmiałem, Szczęśliwy z Ciebie człowiek skoro masz takie problemy

              Komentarz


              • #8
                nie mam wycieraczki, nie uważam jest za "must have" ani razu od początku posiadania lifta bez wycieraczki nie pomyślałem o "kurcze mogłem domówić"
                pozdro!
                LEMUR

                Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez yorki_man Zobacz wpis
                  Ale tak poważnie zapytam jak dajecie radę bez niej?
                  Ja mam , użyłem jej odkąd mam auto (mam już ponad 3 lata) może raz przez przypadek. Zadasz pytanie: to po co za nią płaciłem ? Brałem auto z placu i akurat miała ja.
                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja zamawiając moją O3 zdecydowałem się nie brać wycieraczki z tyłu. Przez półtorej roku jak jeżdżę Octavią nigdy nie miałem momentu w którym pomyślałbym "kurde, teraz by się przydała".

                    Komentarz


                    • #11
                      teraz dla O3FL jest trochę "problem"
                      bo jak chcesz mieć kamerę cofania, to i wycieraczka w komplecie :-(
                      pozdro!
                      LEMUR

                      Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja domówiłem i nie narzekam , wsumie nie ma na co narzekać , poprostu rzecz która moze sie przydać w pewnych warunkach i też z niej korzystam w szczególnosci jak auto stoi i deszcz pada to jak wsiąde to przetre nią szybe i jest o wiele lepiej . Oczywiscie mozna sie przyzwyczaić i nie korzystać , natomiast ja z pełną świadomoscią zamówiłem i jakoś nie żałuje wydanych dodatkowych pieniążków . Jest ok .
                        2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

                        Komentarz


                        • #13
                          tez mam a kolega z klubu ktory mi sprzedawał auto mi odradzal. w ostatniej chwili domowilem i nie ma dnia (gdy pada )zebym nie cieszyl sie ze ją kupiłem

                          Komentarz


                          • #14
                            Jak ruszam z parkingu i cała woda z dachu leci na tylną szybę to wiem, że wycieraczka z tyłu jest mi niezbędna.

                            Komentarz


                            • #15
                              albo wjechac tylem do garazu .
                              cokolwiek co wymaga postoju w deszczu (a potem spojrzenia przez tylną szybę )

                              Komentarz


                              • #16
                                W kombi standard

                                Komentarz


                                • #17
                                  A ja specjalnie nie brałem, bo po prostu wg mnie oszpeca ona tył auta. Przez 20 kkm i prawie rok nie pożałowałem tej decyzji. Nigdy nawet nie pomyślałem, że miałbym chęć przetrzeć szybę wycieraczką.

                                  Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

                                  Była O3 FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-8-tsi-by-flcn

                                  Jest SIII FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...si-190-by-flcn

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez FLCN Zobacz wpis
                                    A ja specjalnie nie brałem, bo po prostu wg mnie oszpeca ona tył auta. Przez 20 kkm i prawie rok nie pożałowałem tej decyzji. Nigdy nawet nie pomyślałem, że miałbym chęć przetrzeć szybę wycieraczką.

                                    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
                                    Dokładnie, u mnie to samo. Wycieraczkę miałem w O2 - nie wyobrażałem sobie bez niej życia, ale oglądając O3 stwierdziłem, że coś tu nie pasuje... zdecydowanie bardziej spójny wygląd auta bez tylnego pióra. W czasie deszczu większość wody spływa, nie ma problemu z widocznością. Jak od zewnątrz osadza para, to podgrzewanie ładnie sobie z nią radzi. Auto nabiera bardziej limuzynowatego charakteru

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X