Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki filtr paliwa (silnik CRMB)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki filtr paliwa (silnik CRMB)

    Przymierzam się do wymiany filtra paliwa w mim aucie lada chwila stuknie 40000 km. Wiem, że są dwa rodzaje "zwykły" i z taką rureczką (separator/czujnik wody w paliwie). Chciałbym zamówić w sklepie odpowiedni. Czy jest możliwość stwierdzić jaki jest u mnie zamontowany filtr paliwa bez jego wyciągania? OIII z 2016r kod silnika CRMB

  • #2
    Witam podepnę się do tematu dobijam również do 40 tys km w octavi 1,6 tdi 110KM silnik CXXB nr filtra oryginał 5Q0 127 177 B kupiłem odpowiednik filtrona 973/9 lecz jest dłuższy niż oryginał czy ktoś wymieniał filtr paliwa i miał podobny przypadek ??

    1i 2 foto filtr oryginał 3 foto filtr który powinien według nr pasować tylko że jest znacznie dłuższy co wy na to ??
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Foto nr 3 według nr powinien taki pasować filtron 973/9
      Załączone pliki

      Komentarz


      • #4
        Just a moment...
        Zamieszczone przez robert2005 Zobacz wpis
        Witam podepnę się do tematu dobijam również do 40 tys km w octavi 1,6 tdi 110KM silnik CXXB nr filtra oryginał 5Q0 127 177 B kupiłem odpowiednik filtrona 973/9 lecz jest dłuższy niż oryginał czy ktoś wymieniał filtr paliwa i miał podobny przypadek ??

        1i 2 foto filtr oryginał 3 foto filtr który powinien według nr pasować tylko że jest znacznie dłuższy co wy na to ??
        Jaka masz metalowa obudowę filtra (wysokość).
        U mnie w CKFC mam zamontowany i inter cars mówi ze to są takie same filtry jak dla CRMB:
        Just a moment...

        Numer VW dla filtra to 5Q0127177B.

        Filtry MANN-FILTER mają 102mm zamiast 151mm wysokości
        Just a moment...

        Komentarz


        • #5
          A jak jest z filtrem w 1.4tsi 140KM 2013r?

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez bartunjaworski Zobacz wpis
            A jak jest z filtrem w 1.4tsi 140KM 2013r?
            to co wiem to benzyny juz od dawien dawna maja filtr w baku paliwa i są nie wymienialne

            Komentarz


            • #7
              Dowiadywalem się w serwisie i twierdzą że jeżeli mam krótki filtr 102 to 151 nie wejdzie niby są zamienne że sobą ale sprawdzali i nie będzie pasował

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez robert2005 Zobacz wpis
                Dowiadywalem się w serwisie i twierdzą że jeżeli mam krótki filtr 102 to 151 nie wejdzie niby są zamienne że sobą ale sprawdzali i nie będzie pasował
                Miarka w ręce i zmierz metalowa obudowę filtr.
                Jeśli nie ma więcej niż 150mm to kupić musisz filtr 102mm.

                Komentarz


                • #9
                  Kupiłem taki jaki był w oryginale czyli krótki twierdzą że jeśli ory jest krótki to zamiennik by zrobili lepszy? Więcej materiału zurzyli na zamiennik może ma zostać puste miejsce np jako osadnik

                  Komentarz


                  • #10
                    Cześć,
                    sorry-może głupie pytanie.
                    czy w OIII 1,4 TSI z 2013 wymienia się filtr paliwa?
                    Przem74

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Przem74 Zobacz wpis
                      Cześć,
                      sorry-może głupie pytanie.
                      czy w OIII 1,4 TSI z 2013 wymienia się filtr paliwa?
                      Z tego co się orientuję ASO nie przewiduje w benzynie wymiany filtra paliwa, który znajduje się gdzieś pod tylną kanapą w pobliżu baku paliwa.
                      Pozdrawiam,


                      Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X