Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Olej do skrzyni biegów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Olej do skrzyni biegów

    Jedną z rzeczy do zrobienia u mnie to wymiana oleju w skrzyni. Generalnie jestem osobą, która lubi próbować nowości :P i znalazłem ostatnio właśnie taką nowość, marka Yacco - spotkał się ktoś z tym? Zacząłem grzebać trochę w necie po ich sklepie i sprowokowałem ich konsultanta na czacie trochę hehe :P jak każdy zachwalał swoje oleje....wiadomo... z racji tego, że jestem dociekliwy zacząłem sprawdzać (pół niedzieli siedziałem heh) i kurde faktycznie.. wcześniej chciałem kupować motula (bo każdy tak mówi) do silnika i skrzyni ale gość chwalił się tym, ze ich oleje mają aprobaty producentów do każdego oleju i z tego co patrzyłem zgadza się - oczywiście nie przejrzałem każdego oleju....no ale motul ma tego mało, ich oleje tylko spełniają normy a te yacco mają aprobaty... co prawda posiłkuje się tu olejami silnikowymi, przekładniowych jeszcze nie sprawdzałem no ale...

    Tak jak mówię, lubię nowości aczkolwiek nie jakieś "no-name'y", to yacco to też nie jest jakaś nowinka bo w mojej dociekliwości sprawdziłem też i to :P ktoś to widział już? Pewnie nie w Polsce bo gość mówił, że to dopiero pojawia się u nas ale może ktoś się spotkał z tym gdzieś za granicą? Kusi mnie, żeby spróbować, na początek ten przekładniowy olej (bo do silnikowego jeszcze mam chwilkę do wymiany), ciężko mi biegi wchodzą - tzn lewarek ciężko chodzi i ciekawe czy pomoże. Nie wiem co w tej chwili tam jest ale pewnie od nowości.
POWRÓT NA GÓRĘ
Pracuję...
X