Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

AdBlue TDI w jakim silniku ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • AdBlue TDI w jakim silniku ?

    Witam , przy odbiorze autka dostałem info ze samochód jest wyposazony w instalacje AdBlue , bo musi spełniać wymagania Euro 6 , nie wnikałem w szczegóły.
    No i mam wbite w karte pojazdu ze pojazd spełnia Euro 6 , natomiast podejrzewam ze instalacji AdBlue to moja O3FL 2.0 TDI to raczej nie posiada .

    Pytanie : W których silnikach diesla w O3 istnieja instalacje AdBlue .. bo jesli w mojej takie cos istnieje to gdzie jest wlew , bo koło wlewu paliwa to go nie ma na pewno i nigdzie w bagazniku go tez nie widziałem.

    Pozdrawiam

    2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

  • #2
    W Superbie 3 znajomy ma przy wlewie paliwa.
    "Zbiornik AdBlue® - w zależności od modelu – może się znajdować w bagażniku, w miejscu koła zapasowego lub bezpośrednio przy wlewie oleju napędowego."

    Komentarz


    • #3
      Masz napewno
      Skoda Octavia II FL
      Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

      https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

      Komentarz


      • #4
        Oj chyba tylko Superb ma,ja mam silnik CUNA euro6 i Adblue nie mam

        Komentarz


        • #5
          A i dodam,że jak nowe autko to niema problemu z tym Adblue,ale najbardziej newralgicznym punktem tego układu jest podgrzewanie instalacji Adblue,jak grzałki wysiądą to dupa.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez AndrzejK Zobacz wpis
            Oj chyba tylko Superb ma,ja mam silnik CUNA euro6 i Adblue nie mam
            No ja w swoim tez nie widze , sprawdzałem jeszcze raz bagażnik i nie ma tam żadnego korka do Ad Blue, przy wlewie paliwa tez nie ma , też chyba jestem zdania ze ten silnik nie posiada instalacji Ad Blue ( nie żebym sie jakoś martwił ze nie mam , to nawet lepiej , jedna rzecz mniej która sie moze spiepszyć )
            2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X