Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sprężarka klimatyzacji głośne działanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • sprężarka klimatyzacji głośne działanie

    Witam ! Ostatnio gdy było 5 stopni na plusie postanowiłem że włącze klimatyzacje aucie wszystko jest ok normalnie chłodzi lecz jest mały problem cały czas wydobywa się z niej pisk . Teraz gdy dziś było 24 stopnie nadal to samo włącze pisk wyłączam brak pisku . Byłem w tym w okresie wiosennym u fachowca który stwierził wtedy że to jest zaworek w sprężarce i jak bedzie ciepło to będzie cisza nietsety widze że to było tylko gadanie ... . Macie coś takiego w swoich octavkach ?

  • #2
    Jesteś w stanie nagrać jakiś filmik, na którym będzie słychać ten pisk?

    Komentarz


    • #3
      zdejmij pasek wielorowkowy i pokręć kołem z kompresora i zobacz czy piszczy lub jakieś dziwne odgłosy powiem tak jak będzie ciepło to te kompresory tak działają słychać wycie mam to samo u siebie układ klimy jest tak zrobiony ze to ciśnienie gazu podczas spręzania powoduje ze ten kompresor tak pracuje

      Komentarz


      • #4
        Hałas jak na tym filmiku?
        20180411 Hałas ze sprężarki klimatyzacji zobacz na UploadFile.pl - Darmowy hosting plików do 1gb bez rejestracji. Wrzucaj pliki, filmy, muzyke, obrazy za darmo.

        Komentarz


        • #5
          na tym filmiku słyszę normalną prace

          Komentarz


          • #6
            Dokładnie ten sam dzwiek .. Ten typ tak ma ?

            Komentarz


            • #7
              Odświeżam nikt nie pomoże ? z ciekawości koszt nowej sprężarki w serwisie 3500 zł

              Komentarz


              • #8
                Podobną mam zagwozdkę w mojej Octavii. Auto zakupione w grudniu z salonu. Odkąd zaczęły się cieplejsze dni i załączam AC również słyszę dziwny pisk przez parę sekund i cichnie. Auto mam na gwarancji i rozważam udanie się do serwisu w celu zweryfikowania problemu. Jak już będę po serwisie to dam znać jaką dali opinię

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez kamil8894
                  Odświeżam nikt nie pomoże ? z ciekawości koszt nowej sprężarki w serwisie 3500 zł
                  Poza serwisem poniżej 2000... (Sanden... bo tam było kilka wersji)

                  Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

                  algi
                  O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X