Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

przegląd przy 60 km

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • przegląd przy 60 km

    Co wymieniają w serwisie przy 60 tys.km. Jakie elementy obowiązkowo robią?? Silnik 1,4 TSI 140.

  • #2
    Swiece
    Powered by R-Performance

    Komentarz


    • #3
      I z tego co pamiętam to bardzo drogo sobie liczą za te świece..
      algi
      O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

      Komentarz


      • #4
        W zeszłym tygodniu byłem na przeglądzie po 60 tys
        olej kupiłem sam, reszta po stronie serwisu
        swiece
        filtry oleju i powietrza
        plyn hamulcowy
        Materiały eksploatacyjne
        wiecej nie pamietam ale standard po tym przebiegu.
        Zaplacilem 1280 zł + olej (175zl), który kupiłem.
        Był Seat LEON 1.9 TopSport

        Komentarz


        • #5
          Witam właśnie robiłem ostatni przegląd na 60 tys a w moim przypadku bardziej przed końcem gwarancji serwis to nazywa duży przegląd
          na przeglądzie okresowym wymieniono
          olej
          filtry
          swiece
          caly zabieg przy 20 % zniżce na części i dobrej cenie na olej wyniosla mnie 940 zł w tym świece 290 zł
          A na przeglądzie gwarancyjnym wiadomo wszystko sprawne jedynie wymienili to co ja zauważyłem czyli w moim przypadku zbyt szybko wycierajaca się skóra na lewarku zmiany biegów wiec zanim tam pojedziecie dobrze przejrzyjcie sobie sami samochód 01477040-1B59-4158-AB71-D63DFCC7FE73.jpeg

          Komentarz


          • #6
            20180803_151710.jpgu mnie wyszło najdrożej

            Komentarz


            • #7
              Olej Shell Helix LL ? To juz nie leją Castrola ?
              2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

              Komentarz


              • #8
                w poprzednim skodilaku miałem lany castrol edge, i na ramce rej. miałem castrola. Teraz chyba mają "układ" z shell-em bo na ramce też mam shell-a

                Komentarz


                • #9
                  No co ciekawsze , przy przebiegu 15 tyś km (na moje zyczenie , na mój koszt wymiana oleju) , przywiozlem swój olej Motul Specific 5w30, i po krótkiej pogawędce z Panem z serwisu, dowiedziałem sie ze przy wymianie oleju przy 30 tyś , którą robia na koszt ASO , moge przywieść swój olej - w tym wypadku bedzie to tez Motul .. a oni mi oddadza zamknieta banke 5L Castrola Edge. Mam 2 problemy , 1) dorzucam sie kosztem oleju do kosztów przegladu kupujac własny olej .. 2) Co ja zrobie z ta bańka 5L Castrola ? Chyba ze ktoś z forum bedzie chętny ją odkupić
                  2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez xcex Zobacz wpis
                    Co ja zrobie z ta bańka 5L Castrola ? Chyba ze ktoś z forum bedzie chętny ją odkupić
                    Ja chętnie ją odkupię
                    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez xcex Zobacz wpis
                      Olej Shell Helix LL ? To juz nie leją Castrola ?
                      No z faktury widać, że leją 0w30...to jakaś zmiana? Bo zawsze do tego silnika lali 5w30. Zresztą, niedługo będę miał 90 tys i związany z tym przegląd i wstępnie ich zapytałem o koszt, to sami powiedzieli, że z ich olejem 5w30 koszt ok 850 zł....Zatem, jak widać, co ASO, to inny olej. Ja dzwoniłem do Lellek Opole.
                      Ostatnio edytowany przez MariuszKoz; 45347.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez telepol Zobacz wpis
                        w poprzednim skodilaku miałem lany castrol edge, i na ramce rej. miałem castrola. Teraz chyba mają "układ" z shell-em bo na ramce też mam shell-a
                        Zasada jest prosta, lejesz tylko Shella drogi ASO, to ja Ci zasponsoruje ramki pod tablice. Kazda firma olejowa tak wspolpracuje z ASO

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez bl Zobacz wpis

                          Zasada jest prosta, lejesz tylko Shella drogi ASO, to ja Ci zasponsoruje ramki pod tablice. Kazda firma olejowa tak wspolpracuje z ASO
                          proste, tak jest wszedzie, u lekarza, w sklepie itp itd. Też mnie zdziwiło ten 0w30 ??? Bo przy poprzedniej wymianie miałem 5w30 castola w ASO Bednarek Dobroń

                          Komentarz


                          • #14
                            No to jestem ciekaw czy to jest ogólnopolska akcja , czy tylko wybrane ASO sobie taki układ z Shellem zrobiły ?
                            2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez MariuszKoz Zobacz wpis
                              No z faktury widać, że leją 0w30...to jakaś zmiana? Bo zawsze do tego silnika lali 5w30.
                              ??? tak czytam

                              Zamieszczone przez telepol Zobacz wpis
                              Też mnie zdziwiło ten 0w30 ??? Bo przy poprzedniej wymianie miałem 5w30
                              nie ważne czy Shell, czy Kastrat - np. Mińsku w Carsedzie jest Total - ale faktycznie, do tej pory zawsze było 5/30 - jeszcze do czerwca. A teraz 0/30?
                              Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                ??? tak czytam


                                nie ważne czy Shell, czy Kastrat - np. Mińsku w Carsedzie jest Total - ale faktycznie, do tej pory zawsze było 5/30 - jeszcze do czerwca. A teraz 0/30?
                                Haha , no to niezłe jaja, każde ASO sobie leje co chce ? Jeden Shell , drugi Castrol , inny Total ? No bez jaj ?

                                2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

                                Komentarz


                                • #17
                                  A może jest tak, że skoro każdy może co chce byle by 50x.00 sie zgadzało to deleszy leją to co mają w hurcie taniej? popatrzcie na nalepki do mocowania tablic np. w podobnym okresie czasu
                                  Kastrat szel total - tak jakoś mnie sieU widziało (to tylko teoria po 2 piwach )) pzdr
                                  Mój czarnuch
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Witam!
                                    Jakie macie aktualną cenę na przegląd przy 60 tys. km w swoich ASO?
                                    W 3-city wołają 1108 zł za taki przegląd bez wymiany oleju

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Dołacze sie do temu , ma ktoś może wykaz robót co robia w ASO dla 2.0 TDI przy 60 tyś km ?
                                      2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Odpowiem sobie sam na to pytanie bo własnie odbyłem taką wizyte

                                        Tak naprawde to nic nie robią . : Wymiana Oleju ( miałem swój - religia mi nie pozwala lać Kastrata) + wymiana filtru oleju + filtru kabinowego.
                                        Dodatkowo zleciłem im jeszcze wymiane filtru powietrza który tez ze sobą przywiozłem. (ASO zaleca wymiane filtr powietrza co 90 tyś km !!!!!!)

                                        Z ciekawostek : Panowie mechanicy stwierdzili ze przednie klocki hamulcowe pomalu sie kończą i zaproponowali mi wymiane za ... jedyne 750 pln ( klocki + robocizna)
                                        Odrzuciłem propozycje bo była niesmaczna i nie śmieszna zupełnie ;-)

                                        Oprócz tego sprawdzają zawieszenie , płyny i inne duperele .

                                        2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez xcex Zobacz wpis
                                          ASO zaleca wymiane filtr powietrza co 90 tyś km !!!!!!)
                                          dobre ASO samo pokazuje filtr i sugeruje wymianę wcześniej - dużo wcześniej

                                          Zamieszczone przez xcex Zobacz wpis
                                          mechanicy stwierdzili ze przednie klocki hamulcowe pomalu sie kończą i zaproponowali mi wymiane za ... jedyne 750 pln
                                          rany - gdzie? Gdzie Ty byłeś?

                                          Czy przód, czy tył - około 320 zł. Wiem, bo płaciłem za przód i tył. W ASO.
                                          Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
                                          pozdrawiam - Darek

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                            dobre ASO samo pokazuje filtr i sugeruje wymianę wcześniej - dużo wcześniej


                                            rany - gdzie? Gdzie Ty byłeś?

                                            Czy przód, czy tył - około 320 zł. Wiem, bo płaciłem za przód i tył. W ASO.
                                            ad.1

                                            Do filtra nawet nie zglądneli by jakbym nie przywiozl swojego i poprosił o wymiane.

                                            ad 2 .

                                            Lellek Gliwice Autoryzowany Salon i Serwis
                                            Portowa 2, 44-100 Gliwice


                                            No powiem Ci ze grubo polecieli po bandzie , - 550 materiał + 200 robocizna .. mnie z butów wyrwało jak to usłyszałem i szukałem ukrytej kamery czy przypadkiem nie filmują reakcji klientów na jakies żarty.

                                            2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Stwierdziłem ze musze rozpoznać temat bo może faktycznie w Gliwicach mają wysoką cene na usługe + materiał.
                                              Podziele sie z Wami spostrzeżeniami


                                              (dwóch ostatnich nie chciało rozbijać ceny na robocizne i na materiał)


                                              dla przypomnienia o co chodzi to dot wymiany klocków hamulcowych O3FL 2.0TDI
                                              ASO Telefon Robocizna Koszt Materiału Całowity koszt Uwagi
                                              Auto Śliwka Katowice 32 251 86 20 400 600 1000
                                              Skoda Ganinex Katowice 32 203 66 00 200 549 749
                                              Skoda Świetochłowice 32 340 40 04 200 600 800
                                              Skoda Rybnik 32 661 40 00 200 570 770
                                              Skoda Dabrowa Górnicza 32 508 80 00 200 554,8 754,8
                                              Škoda Autoremo Nowy Targ 18 261 02 12 200 546 746
                                              ŠKODA OPOLE – Lellek Group 77 400 70 10 812 772 po rabacie
                                              Skoda Grupa Cichy Szczecin 91 460 22 00 ~1000
                                              2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Czyli od czerwca 2018 tak poszło w górę? Przecież nie ma inflacji?
                                                pozdrawiam - Darek

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Ceny z kosmosu . Klocki trw przód i tył to 200zl i 2 godzinki przyjemnej pracy

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X