Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dokupienie kluczyka wraz z zakodowaniem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dokupienie kluczyka wraz z zakodowaniem

    Cześć,

    Inugauracyjny post na forum i od razu pytanie: kupiłem Octavie z 2015 r., ale niestety z jednym kluczykiem. Chcę do niego dorobić oryginał, żeby prawilnie mieć dwa. Pytanie: czy w okolicach WWA albo Katowice macie jakiś godny polecenia serwis - pewnie ASO? Narazie Wimar i Polauto zawołali sobie 850zł+250zł oO. Spodziewałem się, że radioaktywny uran zawarty w tym kawałku plastiku może być drogi, ale ASO cały czas mnie zaskakują

  • #2
    Spróbuj tutaj , ja u nich robiłem do O2 , kluczyk z kodowaniem , wyszło cos niecałe 300 pln za wszystko , sprawnie , konkretnie.
    2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

    Komentarz


    • #3
      Tak jak kolega wyżej pisał

      Skoda Serwis W.K. Kolasińscy
      VAG Serwis W.K. Kolasińscy
      OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


      T: 500286848

      Komentarz


      • #4
        Odświeżę temat: w VAG serwis podobno miałoby wyjść coś koło 800 zł, ale 200zł kosztowałby mnie dojazd, więc nieopłacalne. W każdym ASO w okolicy dzielili mi na 850 zł za kluczyk i kolejne 200zł za programowanie. Czy ktoś z Was programował już taki kluczyk kessy? Czy jeśli mam kabel i VCDS 17.1.2 to jestem w stanie go własnoręcznie doprogramować ?

        Komentarz


        • #5
          Znów sam się odświeżę:
          Warsztaty ASO są niesamowicie uparte, a wystarczyło, że zadzwoniłem do Benepola to nie dość, że mogłem zamówić po przesłaniu skanu dokumentów auta (do ASO kazali mi przyjechać nawet dla samego zamówienia), to jeszcze dostałem rabat względem tych 852zł brutto, które wszystkie ASO chciały. Teraz jeszcze tylko poszukam kogoś z licencją VCDS na Skodę w okolicy i ASO na mnie nie zarobią w ogóle.

          Komentarz


          • #6
            Widzisz z Aso jest tak że zamawiasz kluczyk to przeważnie chcą zaliczkę na klucz bo ludzie czasmi nie odbierają bo się okazało ze sięznalazł to jest zabezpieczenie bo pużniej przychodzi klucz i może sobie magazynie go na choince powiesić a szef go obciąży za koszty wiem bo pracuje w aso a skan dowodu po to bo wvw sobie teraz tak życzy

            Komentarz


            • #7
              Domyślam się, że o to właśnie chodzi. Tyle, że nie miałbym problemu, żeby wysłać skan dowodu + np 30/50% zaliczki przelewem, żeby nie musieć zrywać się z pracy/kombinować w weekend tylko po to żeby się z nimi zobaczyć przy zamawianiu. Wiem, że przy ewentualnym kodowaniu muszę być, ale to się da załatwić za jednym razem. Inna sprawa, że bez większego problemu dostałem rabat w Benepolu, a takie ASO nie jest w stanie nic zrobić z ceną. Mimo, że takie kodowanie to dla nich zerowe nakłady - jedynie amortyzacja kabla i licencji. Przecież tam nie ma robocizny. Ile- może z 10 minut na czysto? W sensie ASO podchodzą do tego jakby naprawdę nie było żadnej alternatywy. Wwystarczy dodać, że okolice WWY kodowanie: 250zł, a kodowanie w ASO koło Katowic: 100zł Bez przesady.

              Komentarz


              • #8
                mikeman - mam podobny temat - Niedawno kupiona O3 z jednym kluczykiem. Czyli rozumiem ze w Benepolu mozna zamowic ori kluczyk i potem tylko znalezc kogos sprytngo kto zaprogramuje ? tak zrozumialem powyzsza historie.

                Komentarz


                • #9
                  kodowanie pilotów do O3/G7 kosztuje 200-300 zł , najlepiej kupić ją razem z pilotem , cały koszt usługa plus pilot to około 800 zł brutto, polecam firmę Klucze Samochodowe - dorabianie kluczy samochodowych, programowanie, kodowanie, awaryjne otwieranie samochodów, dorabianie karty renault, pilotów samochodowych, klucze z immobilizerem | Limanowa, Nowy Sącz, Bochnia, Kraków, Myślenice, Tarnów
                  darek

                  Komentarz


                  • #10
                    Turbine84 Dobrze rozumiesz. Kluczyk musi być nowy. Z tego co wiem to jest przygotowywany przez Skodę (dlatego nie wiem czy Ci, których wskazał darekmc z tym sobie poradzą, bo kessy w O3 to jednak jako-tako nowość). Z tego co ustaliłem gdzieś indziej, to albo ASO albo trzeba mieć interfejs v5054a i odpowiednią licencję żeby to zrobić. Ktoś na innym forum proponował. Ja chyba przejadę się do ASO, bo tego interfejsu nie mam, a kosztuje on z 400 zł.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zostawię, może się przyda. W okolicy Warszawy praktycznie większość serwisów sobie życzyła 250 zł za zakodowanie tego kluczyka kessy, ale Pol-Mot na Felińskiego 2 wzięło za to "tylko" 150 zł, więc szczerze ich polecam. Kluczyk działa, a 100zł w kieszeniu. Może się komuś przyda.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X