Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana płynu hamulcowego w wysprzęgliku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana płynu hamulcowego w wysprzęgliku

    W poniedzialek mam wymianę płynu hamulcowego a ze od czasu do czasu mam problemy ze zmianą biegów chcialbym sie upewnić ze wymienia mi plyn w wysprzęgliku. Jak to sprawdzic? Gdzie jest odpowietrznik i jak wyglada? I czy ktos ma opis procedury od skody, zeby byla jakaś podstawa w razie czego.

  • #2
    Procedura skody zawsze przewiduje wymiane z wysprzeglnikiem. Szukaj w okolicy szkrzyni pod maska. To wyglada tak jak odpowietrznik przy kole. Tutaj to bardziej zalezy od mechanika czy oleje temat bo sprawdzic to mozesz wizualnie jakby byl narozlewany plyn.

    Komentarz


    • #3
      Wlasnie rozmawialem z doradca skody i powiedzial mi ze mam manualna skrzynie ktura jest sucha i nic tam nie trzeba wymieniac. Rzecz sie dzieje w UK wiec mozliwe ze zle przetlumaczylem wysprzeglik (clutch slave cylinder).

      Komentarz


      • #4
        Tlumaczenie dobre. Zacząłem mejlowac z czeską skoda ale oni notorycznie odsylaja do ASO i nie chca udzielić odpowiedzi. Cisne ich okrutnie ale puki co twardo udają debili. Napisalem im wszystko dokladnie co jest co. Ciekawi mnie co mi odpisza.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez MichalJo Zobacz wpis
          Wlasnie rozmawialem z doradca skody i powiedzial mi ze mam manualna skrzynie ktura jest sucha i nic tam nie trzeba wymieniac. Rzecz sie dzieje w UK wiec mozliwe ze zle przetlumaczylem wysprzeglik (clutch slave cylinder).
          Wysprzęglik albo pompa sprzęgła, różnie to nazywają.
          Część nr 25, numer OE 5Q0721388F, dopasuj swój rocznik i zmień język na angielski, będziesz miał nazwę.

          Loading...

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez MichalJo Zobacz wpis
            Wlasnie rozmawialem z doradca skody i powiedzial mi ze mam manualna skrzynie ktura jest sucha i nic tam nie trzeba wymieniac.
            Bullshit... Mnie to zrobili podczas ostatniej wymiany.

            Komentarz


            • #7
              Doradca powiedzial mi ze jak chce odpowietrzyc wysprzeglik to musze dopłacić. Wlasnie dlatego chce od skody oficjalne stanowisko w tej sprawie uslyszec.

              Komentarz


              • #8
                20180804_150806.jpg u mnie odpowietrzali

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X