Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NO i jest cennik O3 MY19

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    p.s . Chwilę temu wpadł mi w ręce nowy numer ....nie napiszę czego - test autek - kompakty 120KM do 80K. Rzuciłem okiem tylko - popatrzcie co o O3 piszOM
    Mój czarnuch
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez Agamek12 Zobacz wpis
      dopracowanym Passat 1.4TSI City 80kzł... Chyba trzeba w końcu być megafanem Octavii, żeby ją kupić...

      Pewny jestes ze ten silnik bedzie jako MY2019 ?? W tej chwili mozna Passaty kupic jeszcze z silnikiem 1.8TSI, ale tylko oferta placowa.

      BTW. Porownalem cene 3 cylindrowej Fabi i 3 cylindrowego i20 i wychodzi ze Fabia jest tansza OMG


      Zamieszczone przez niezal Zobacz wpis
      Drogo. To prawda. Jak na to co się dostaje to moim zdaniem bardzo drogo, bo na O3 w rozsądnej wersji 150KM trzeba przeznaczyć ponad 90 000.
      Jak na auto budżetowe, mocno oszczędnie wykonane to bardzo dużo. Liczę tak średnio 77 000 zł mogło by to 1.4 TSI max kosztować.
      W moim odczuciu cenniki VAGa sa w tej chwili zrobione tak, ze albo kupujemy golasa z klima, alu felgami, bt, tempomatem i motorem 1.0 za wlasnie 70tys, albo zeby miec cos lepiej trzeba dolozyc 50tys.

      BMW serii 3 mozna kupic za 95tys z ulicy, majac jakies tam chody, jeszcze taniej, ale bedzie wygladac prawie tak samo jak to za 250tys, a co z tego ze pod maska 3 gary i motor 1.5 i masa plastiku w srodku
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis


        Pewny jestes ze ten silnik bedzie jako MY2019 ?? W tej chwili mozna Passaty kupic jeszcze z silnikiem 1.8TSI, ale tylko oferta placowa.
        Patrzylem na cenniki www. Ale mozrsz miec racje, bo w internecie na allegro itp nie ma takich aut.
        Adam... Używam:
        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
        Passek: B6 175KM/366Nm

        Komentarz


        • #29
          Czyli warto bylo sie skusic jeszcze na "stare dobre" CJSB bez GPF, ktore samym programem sie robi pod 250km
          Odnosnie dowsizingu i innych eko cudow, bardzo rozsadny glos...:

          Komentarz


          • #30
            Oj, warto. Skusiłem się na Superba z tym silnikiem właśnie. Rzutem na taśmę...

            Komentarz


            • #31
              Pod koniec 2019 ma być O4 i gulf 8 z nowymi silnikami. TDI jako miękkie hybrydy i ma to emitować znikome ilości tlenków azotu. Silnik 1.6 TDI ma zniknąć. W autoswiatach pisali, że ma być tylko 2.0 TDI w różnych wariantach mocy, natomiast inne źródła wspominały o nowym silniku 1.5 TDI. Pożyjemy zobaczymy. No i w 2019 ma być ten mały SUV Skody vision x hybryda na gaz czyli 1.5 TSI + CNG.

              Komentarz


              • #32
                Zaktualizowali cenniki o 2.0TSI 190KM DSG i 2.0TDI 150KM DSG... drogo 14 tysi wiecej niż 1.5 TSI manual lub 1.6TDI manual. Chciałbym 2.0TSI ale nie chce DSG, które robi 8 tysi różnicy w cenie.

                14 tysi to już się zbliżamy do RS w manualu...

                Komentarz


                • #33
                  Żabi skok co 14-16tys
                  Mój czarnuch
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez paryzanin Zobacz wpis
                    14 tysi to już się zbliżamy do RS w manualu...

                    Zwykle bylo 6-9tys doplaty do DSG w zaleznosci od modelu. Reszta to doplata za silnik.

                    Zawsze mozna isc do salonu BMW i kupic 318i za 95tys z 3 cylindrowym 1.5 pod maska. Sasiedzi beda pod wrazeniem smigla na masce

                    Wszyscy rok do roku podnosza ceny. Golas kosztuje tyle co jeszcze 3-5 lat temu kosztowala najwyzsza wersja wyposazenia z podstawowym silnikiem.
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #35
                      Gdzie te BMW po 95kzł? Wg konfiguratora 132300 brutto. 10% rabatu może dostaniesz a gdzie reszta brakującej kwoty? Karuzela VAT?

                      Komentarz


                      • #36
                        Ciekawi mnie następująca rzecz. Od października ubiegłego roku użytkuję: OIII Combi 4x4, DSG6, 184 KM.
                        Teraz chciałem zamówić identyczną dla Kolegi.
                        Trzech dealerów odpowiedziało, że nie znają jeszcze Cenników. Dwóch złożyło ofertę. Z jednej z ofert skorzystałem i zamówiłem.
                        Cenniki (czy wyprzedażowe 2018, czy też a 2019)które publikujecie, nie obejmują takiej specyfikacji). Nadmienić chcę, że auto z uwagi na dodatki jest "do produkcji".
                        Jak to wytłumaczyć, nie mam pojęcia.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X