Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kabel i wersja VCDS do podglądu/zmian w oprogramowaniu Octavii III z 2016r. CZDA

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kabel i wersja VCDS do podglądu/zmian w oprogramowaniu Octavii III z 2016r. CZDA

Sorry za może głupie pytanie ale w najbliższym czasie nabędę Octavię III 1.4 TSI CZDA z 2016r. i chciałbym się dowiedzieć/upewnić, czy kablem OBD II oraz VCDS 11.6.0, przez które teraz podłączam się do mojej Octavii I 1.6 z 2007r. i mogę modyfikować parametry będę mógł tak samo podłączyć się do podglądu/zmian w oprogramowaniu Octavii III z 2016r. CZDA?
    Jeśli kabel jest OK to która wersja VCDS będzie właściwa lub optymalna?

musisz mieć vcdsa z początkiem m.in 16-17

Komentarz

Zamieszczone przez osiak_89 Zobacz posta
      musisz mieć vcdsa z początkiem m.in 16-17
      Dzięki. Czyli kabel i wtyczka do gniazda w aucie jest OK i będzie przesyłał dane VCDS <--> ECU?
      Ostatnio edytowany przez msemafor; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

E nie byłbym taki pewien czy tym samym kablem to chodzi. Starsze roczniki chodziły po KKL nowsze na CAN. W starszych chodził VAG-COM i VCDS w nowszych tylko VCDS. Ludzie kupują jakieś chińczyki żeby się z tym łączyć . Zalezy jaki kabelek masz do swojej 2007. OBDII w obu tych autach powinno chodzić z jakiegoś blututututut.
        Choć na 100% to pewny nie jestem.

Komentarz

Zamieszczone przez zwonko Zobacz posta
          E nie byłbym taki pewien czy tym samym kablem to chodzi. Starsze roczniki chodziły po KKL nowsze na CAN. W starszych chodził VAG-COM i VCDS w nowszych tylko VCDS. Ludzie kupują jakieś chińczyki żeby się z tym łączyć . Zalezy jaki kabelek masz do swojej 2007. OBDII w obu tych autach powinno chodzić z jakiegoś blututututut.
          Choć na 100% to pewny nie jestem.
          Dzięki zwonko.
          Czy istnieje realne zagrożenie "uwalenia" mojego interfejsu, jeśli podłącze go do OIII CZDA i VCDS 17.8.1? Czy można jakoś przeprogramować ten interfejs, aby działał z nowszym autem i aplikacją? Nie chcę niepotrzebnie ryzykować, bo może lepszym rozwiązaniem jest sprzedaż tego interfejsu osobie, która akurat taki potrzebuje do starszego auta i zakup nowego. Ja działałem tym interfejsem z O1 1.6 BFQ z 2007r. i VCDS 11.6 portable i wszystko działało bezproblemowo (w BFQ za dużo tez nie można podziałać).

Komentarz

Pracuję...
          X