Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Klapa bagażnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Klapa bagażnika

    Tegoroczna Octa 1.5 150Km. Zzy klapa bagażnika powinna zamknąć się sama po opuszczeniu jej z pewnej wysokości czy trzeba jej pomóc i ja walnąć (docisnąć). U mnie bez dociśnięcia się nie zamyka, czy tak powinno być czy jest to do regulacji?

  • #2
    Do regulacji. U siebie zgłaszałem do ASO parę dni po odebraniu auta z salonu, ale twierdzili, że jest OK, więc sam wyregulowałem.
    Dasz radę
    Pozdrawiam,


    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

    Komentarz


    • #3
      ok dzięki, też właśnie nie dawno odebrałem auto z salonu i problem z klapą od razu rzuca się w oczy

      Komentarz


      • #4
        Problem znany Po jakimś czasie ułożą się uszczelki i prawie nie będziesz tego zauważał. Bagażnik jest za szczelny i podczas zamykania tworzy się ciśnienie, które przy zbyt małej sile zamykania po prostu nie pozwala klapie się prawidłowo zamknąć. Zrób sobie mały test: przed zamknięciem klapy bagażnika otwórz obojętnie które boczne drzwi i zobaczysz, że klapa prawidłowo się zamyka opuszczana nawet z niewielkiej wysokości.
        Pzdr, Fredy
        Silnik w mojej O3 smaruje olej

        Komentarz


        • #5
          Jest tak jak napisałeś, nawet po lekkim otwarciu okna klapa zamyka się nawet z niewielkiej wysokości. A i uszczelki jakby już lepiej wyrobione. Wielkie dzięki za wyjasnienia

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X