Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana plynu hamulcowego w ASO przez jeden odpowietrznik?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Ale fajnie, że przyznali się do błędu. Bo nie ma nic gorszego niż palenie głupa i niewidzenie problemu.

    Komentarz


    • #27
      Powiem Wam , tak , gdyby to był pan Kazimierz z garażu za blokiem co ma kanał deskami wykładany to bym jakos to przełknął ze chciał mnie przekrecić i zaoszczędzić i bym mu "fucka" posłał i wiecej do niego nie pojechał .

      Ale ASO ? Ja nie wiem czy bym tego przypadku nie eskalował do centrali VW w Poznaniu, tak żeby zrobić wiekszy "meksyk" . Powinni za taki czyn po dupie dostac ,aby juz nigdy nikomu nie robili takich jaj , bo pewnie juz nie jednego przekrecili a pewnie jeszcze nie jednego przekręca , wiec warto nosa im utrzeć
      Po tym co czytam to strach do ASO jeżdzić , banda patałachów i oszustów co mają ceny X3
      2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

      Komentarz


      • #28
        Bardzo ciekawy temat.Podepnę się.
        Jako ze duzo juz sie naogladalem filmow o wymianie płynu hamulcowego to faktycznie są urządzenia do podłączenia pod sprężarke...to może ułatwić wymiane...ALE I TAK TRZEBA "PRZETARGAC" PŁYN DO KAŻDEGO ODPOWIETRZNIKA Z OSOBNA.
        Nie ma innej możliwości według mnie aby wymienić płyn który znajduje się między odpowietrznikiem a pompą.
        Trochę zabawy jest bo jednak trzeba każde koło z osobna ściągnąć itd. ale robota nie jest jednocześnie mega ciężka.
        OIIFL ELEGANCE Hatchback 2.0TDI DSG

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X