Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio Bolero - jakosc odbioru

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio Bolero - jakosc odbioru

    Czesc i czolem ! Mam pytanie do posiadaczy Skody Octavii 3, wzglednie FL. Jak oceniacie odbior fabrycznego radia w porownaniu do aut, ktorymi jezdziliscie poprzednio a posiadaly antene w postaci masztu ? W O3 jest antena na szybie, w kombi na bocznych szybach. Ciekaw jestem, jak spisuje sie takie rozwiazanie. Pod wzgledem fizyki nic nie zastapi porzadnego bata a takie anteny w szybach sa strasznie kierunkowe.

    Moja OII ma instalacje rewelacyjna (odbiera radio ESKA 104,9 FM pod Jarocinem, blisko 150 km od nadajnika). Czy brak anteny "masztowej" pogarsza odbior ? Dzieki za spostrzezenia

  • #2
    Porównywalnie lub lepiej z Roomsterem.

    Komentarz


    • #3
      W O3fl Bolero odbiera stacje radiowe znacznie lepiej niż w O2 z 2006 roku z batem.
      Moja "córeczka"
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

      Komentarz


      • #4
        działa naprawdę super
        Dawid
        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

        Komentarz


        • #5
          Witam, czy ktoś wymieniał swoje Bolero na jakieś radio nie oryginalne, bo na allegro są jakieś za 2 tyś ale nie wiem ile to jest warte. Może ktoś wymieniał.........

          Komentarz


          • #6
            Działa bardzo dobrze - wcześniej jeździłem Mazdą 6 2014 - skoda odbiera znacznie lepiej...

            Komentarz


            • #7
              Witam w mojej Skodzie Octavia III kombi z grudnia 2019r rewelka w porównaniu do poprzedniego posiadanego auta Passat B5 FL 2001r z batem na dachu

              Komentarz


              • #8
                Witam, jestem bardzo miło zaskoczony, odbieram stację, które wcześniej mogłem słuchać jadąc jakieś 50 km od mojego miejsca zamieszkania.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X