Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mata bagażnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mata bagażnika

    Czy taka mata będzie pasować do mojego auta ?
    Just a moment...

  • #2
    Niby na stronia podają, że tak, ale wg. mnie prawy bok wchodzący w boczek przy tylnym nadkolu nie będzie praktyczny. Pierwszy raz taki wzór widzę. Przy podnoszeniu podłogi przedmioty w boczku nie mogą być ustawione - chyba,że nic tam nie będziesz trzymać.

    Wykładzina symetryczna (bez tej wypustki z prawej strony) jest praktyczniejsza - boczek zapinasz siatką i masz miejsce na jakieś płyny itp. a wykładzina podnozi się razem z podłogą. Ale to kwestia gustu.
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • #3
      No właśnie też mnie ten boczek zastanawia.

      Komentarz


      • #4
        Odezwij się na pw mam oryginalną na sprzedanie nie odpakowaną jeszcze po co Ci te zamienne gówno ...

        Komentarz


        • #5
          Kupilem dokladnie to.
          Link

          Jako, ze jestem ludziem, ktory lubi sie do wszystkiego przyczepic, zwlaszcza do produktow, ktore sam kupuje, wiec jade czesto po nich z grubej rury a nie zachwalam ze scisnietymi zebami bo wydalem zlotowki ;]

          Plusy
          + plusy sa ogolnie opisane w aukcji, natomiast ja dodam, ze bardzo latwo sie czysci, swietnie przylega i jest dokladnie spasowana, do tego lekka, moze jest to istotne. Totalnie bezzapachowa, moze, mooooze cos bylo subtelnie czuc przez ten dzien- dwa..., nie pamietam, moze nic nie bylo czuc, ale wole napisac.

          Minusy.
          - dla mnie jeden podstawowy. Ten material to nie jest guma, jest to TPE, przeklada sie to na to, ze jest dosc sliskie. Miekka guma kleila by sie swietnie, natomiast tutaj jak mam kartony z zakupami to przy ciasnych zakretach przesuwaja sie w bagazniku.

          Komentarz


          • #6
            Czyli ta śliskość całkowicie dla mnie wyklucza tę matę. Też szukam gumy żeby nic nie goniło po bagażniku.

            Komentarz


            • #7
              Moze z firmy Rezaw Plast? Mają gumowe i raczej nieśliskie. Ja mam ori z saloonu i jest dobra. Może trochę droższa ale to zalup raz na całe życie samochodu.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Kasztelan Zobacz wpis
                Też szukam gumy żeby nic nie goniło po bagażniku.
                Mata nie wystarczy, gonieniu zapobiega(ją) siatka(i).

                Komentarz


                • #9
                  Ja kupiłem oryginalną dwustronną na olxie poniżej 90zeta w zajebistym stanie. Po co kombinować z zamiennikami jak ludzie puszczają prawie nowe nawet za 1/4 ceny ze służbówek itp.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Kasztelan Zobacz wpis
                    Czyli ta śliskość całkowicie dla mnie wyklucza tę matę. Też szukam gumy żeby nic nie goniło po bagażniku.
                    Piszac o minusach zaznaczylem to jako minus. Natomiast nie jest to absolutnie tak, ze wszystko lata. Mieszkam gleboko w Beskidach, gdzie jadac nawet 40 km/h po niektorych zakretach to musisz kontrowac cialem w fotelu. Zakupy przewoze w kartonach po klejach Mapei, sa bardzo silne i 4 wchodza idealnie kolo siebie robiac rzadek od burty do burty. Natomiast jak mam 3 kartony i wystepuje jakies gwaltowne hamowanie, przyspieszanie, szybsze pokonywanie zakretow to wszystko wedruje. Widzialem kiedys u znajomego mate z miekkiej gumy od polskiego producenta. Tez chlop wozil graty w kartonach, jakies elektronarzedzia na fuchy, skrzynki i jak mowil siedzi i nie lata. Minus taki, ze bardzo szybko sie zuzywala. On mial blisko 2 letnia i wygladala jakby tam obcy zwymiotowal..., drugi minus, ze non stop walilo guma.
                    U mnie woze zarowno zakupy, jakis sprzet, przewoze rowery, ziemie ogrodnicza, no wszystko i nie widze zadnych sladow.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja kupiłem ostatnio z Rezaw Plast , idealnie pasuje , antypoślizgowa i .. co najważniejsze - nie śmierdzi gumą nic a nic . 108 pln , nie wiem w czym może byc gorsza od Ori , bo spełnia 100% swoich funkcji i pasuje tez w 100% ., Chyba nie ma co przepłacać
                      2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

                      Komentarz


                      • #12
                        Racja, też miałem kiedyś matę z Rezaw Plast i bardzo dobrze się spisywała. Zamówione
                        Link
                        Ostatnio edytowany przez Kasztelan; 48555.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Kasztelan Zobacz wpis
                          Racja, też miałem kiedyś matę z Rezaw Plast i bardzo dobrze się spisywała. Zamówione
                          Link
                          Dokładnie taką samą mam , dobry wybór !
                          2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X