Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jaką instalację gzową wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jaką instalację gzową wybrać?

    Witam! Pewnie temat nie jest nowy, ale nowy jestem ja i nie bardzo wiem jeszcze jak poruszać się po forum
    Jestem posiadaczem Škody Octavia III 1.4 140KM z 2015r. Mam zamiar ją zagazować, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Jaką instalację polecacie z własnego doświadczenia?
    Pozdrawiam
    Konrad

  • #2
    Zamieszczone przez ecobuster Zobacz wpis
    Mam zamiar ją zagazować, ale nie wiem czy to dobry pomysł.
    Moim zdaniem nie jest to dobry pomysł. Trzeba by naprawdę duuużo jeździć żeby to się opłaciło. Osobiście nie znam nikogo kto montował LPG w TSI.

    Komentarz


    • #3
      Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

      Komentarz


      • #4
        Nie ważna instalacja a gazownik który to dobrze wystroi

        Komentarz


        • #5
          Error 503: Unknown domain

          zarejestruj się, zaloguj, napisz post odnośnie marki, silnika itp.

          Jest zakładka polecane warsztaty. Doradza Ci idealnie.

          Komentarz


          • #6
            Już kiedyś miałem Staga i nigdy więcej . NIby Polski a osobiście dla mnie to badziew był . Chciałbym założyc coś włoskiego tak polecał mi znajomy tym razem . Zastanawiałem się nad Landi Renzo ?

            Komentarz


            • #7
              Jak znajdziesz fachowca w swojej dziedzinie to i jak Ci założy staga to nie będziesz narzekał... A tak na poważnie to przejrzyj forum o którym Ci pisałem. Rozwieje twoje wątpliwości. Grunt to dobry warsztat

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez ecobuster Zobacz wpis
                Już kiedyś miałem Staga i nigdy więcej . NIby Polski a osobiście dla mnie to badziew był . Chciałbym założyc coś włoskiego tak polecał mi znajomy tym razem . Zastanawiałem się nad Landi Renzo ?
                Stag wcale nie jest badziew. To po pierwsze. Po drugie najczęściej problemy z gazem biorą się z niefachowego doboru komponentów, montażu i serwisu/regulacji. Sama marka instalacji ma mniejsze znaczenie. Po trzecie tu masz wtrysk bezpośredni więc trochę inna bajka niż standard- nie każdy gazownik ma to opanowane. Podsumowując, jak wyżej koledzy napisali, rozejrzyj się na forum log, zapytaj i wybierz warsztat który ma doświadczenie z tym silnikiem poparte opiniami i nie będzie się uczył na Twoim aucie. Marka instalacji ma naprawdę drugorzędne znaczenie.
                OCTAVIA '01

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez maciek Zobacz wpis

                  Stag wcale nie jest badziew. To po pierwsze. Po drugie najczęściej problemy z gazem biorą się z niefachowego doboru komponentów, montażu i serwisu/regulacji. Sama marka instalacji ma mniejsze znaczenie. Po trzecie tu masz wtrysk bezpośredni więc trochę inna bajka niż standard- nie każdy gazownik ma to opanowane. Podsumowując, jak wyżej koledzy napisali, rozejrzyj się na forum log, zapytaj i wybierz warsztat który ma doświadczenie z tym silnikiem poparte opiniami i nie będzie się uczył na Twoim aucie. Marka instalacji ma naprawdę drugorzędne znaczenie.
                  To powinno być tyle w tym temacie.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X