Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lampa Tył

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lampa Tył

    Witam.
    Z racji tej, że muszę zakupić nową lampę do tyłu a na naszym popularnym serwisie aukcyjnym jeden z użytkowników sprzedaje jako ledowe i zwykłe mam pytanie czy rzeczywiście występują dwa rodzaje ? Żarówki są w mojej normalnie wkręcane. Z racji tej że moja Skodzina stoi u mechanika a jest to mój nowy nabytek proszę o pomoc.

  • #2
    Tak, są ledowe i pół ledowe.
    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

    Komentarz


    • #3
      Jak to rozpoznać ?

      Komentarz


      • #4
        Ja mam ledowe z tyłu i te 2 paski w kształcie litery C sa cienkie (widać, że są to paski ledowe) natomiast w nieledowych paski są grubsze. Tyle z moich obserwacji.... ledy.jpgnieledy.jpg
        Ostatnio edytowany przez beton99; 36735.

        Komentarz


        • #5
          Dzięki...

          Komentarz


          • #6
            Mam jeszcze pytanie czy jak mam lusterka bez podświetlenia tak jak na pierwszym zdjęciu to czy jest jakaś możliwość (przeróbka) aby takie sobie dołożyć ??

            Komentarz


            • #7
              kurcze z tym pytaniem to juz nie do mnie. Pewnie jest mozliwosc dolozenia, ale pewnie pozostaje jeszcze kwestia kodowania. Ja mam fabrycznie skladane i podswietlane

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez PUL Zobacz wpis
                Mam jeszcze pytanie czy jak mam lusterka bez podświetlenia tak jak na pierwszym zdjęciu to czy jest jakaś możliwość (przeróbka) aby takie sobie dołożyć ??
                na pewno jest , krzynol
                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez PUL Zobacz wpis
                  Mam jeszcze pytanie czy jak mam lusterka bez podświetlenia tak jak na pierwszym zdjęciu to czy jest jakaś możliwość (przeróbka) aby takie sobie dołożyć ??
                  Takie coś byś musiał zakupić:
                  LED Lampka lusterka 3T0945291A Surround Light Skoda Superb3 Octavia3 Kodiaq LEWA MotoHID.pl - Oświetlenie Retrofit Skoda Seat VW Audi

                  Komentarz


                  • #10
                    OK ale w obudowie trzeba wyciąć otwór pod tą lampkę czy trzeba zmienić obudowę lusterka ?

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez PUL Zobacz wpis
                      OK ale w obudowie trzeba wyciąć otwór pod tą lampkę czy trzeba zmienić obudowę lusterka ?
                      Wiesz co, ja akurat mam już fabryczne, ale kiedyś trafiłem na taki temat, na którymś forum "skodowo-octaviowym", ale za nic sobie nie przypomnę gdzie to było. Musisz poszukać, bo to było robione i opisane.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X