Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

szukam amortyzatorów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • szukam amortyzatorów

    witam
    szukam amortyzatorów do octavi 3 kombi 1,4 tsi 140KM 2015r. Oryginał nosi nr 5Q0 413 023 GH i w aso kosztuje 660zł/szt poza aso ciężko znaleźć, znalazłem jedne ale to i tak prawie 500zł/szt czy możecie powiedzieć mi na jakich zamiennikach wy jeździcie (nr i nazwa firmy) bo tyle kasy mi się nie uśmiecha wydawać. A w aso mówią że te ostatnie literki GH są bardzo ważne

  • #2
    Witam ja u siebie zamontowane mam z przodu sachs i dałem okolo 550zł ze zniżkami w
    hurtowni

    Komentarz


    • #3
      a może masz kolego nr tego amorka bo z zamiennikami nie jest też łatwo

      Komentarz


      • #4
        malcik12
        ​​​​​​​Oryginalnych nie kupuj bo przeplacisz !!!
        Zamów sobie Bilstein B4 pamietaj tylko aby powiedzieć, że na przodzie masz średnicę 50mm , a z tyłu belkę. Za 4 sztuki zaplacisz ok. 1000 zł (250szt.).
        Nie wiem jaki masz przebieg ale zmień sobie przy okazji mocowania amortyzatorów / poduchy oraz odboje. Mocowania 150 zł szt., ale warto bo zrobisz to raz a dobrze. W razie gdyby co pisz

        Komentarz


        • #5
          czyli zamienniki jak najbardziej? bo w skodzie powiedzieli że te ostatnie literki GH są ważne a jak patrzę w zamiennikach to w żadnym nie ma takiego oznakowania po numerze OEM

          Komentarz


          • #6
            przebieg 140 000

            Komentarz


            • #7
              kurcze nadal nie mogę znaleźć zamienników gdzie nie piszę i nie dzwonię to mówią że żadnych nie maja do mojej O3. zastanawiam się czy mogę dać jakieś inne niż odpowiadające tym oryginałom 5Q0413023GH myślałem o sachs 315910

              Komentarz


              • #8
                czy ktoś w ogóle montował już nowe amory w swojej skodzinie

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X