Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

porada przed zakupowa porównanie 1.8tsi oraz 2.0 rs

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    DSG równie dobrze może zwiększać, jak i zmniejszać zużycie - wszystko zależy jak się tego używa, to nie jest klasyczny automat, jaki mam w Volvo, na który faktycznie trzeba te min. 0,5l dorzucić. W zestawieniu na motostat były również w dolnej części samochody z DSG. A co do 4x4 to nawet w większym i cięższym Superbie 4x4 miałem średnio 9,11l, a nie 10. 10, a nawet 12 to palił przy średniej 127km/h i więcej można sobie popatrzeć na dane z kompa Spalanie, benzyna - Škoda Superb - rezon - Motostat Zejście poniżej 8l przy średniej >100km/h też jest możliwe i miałem takie przejazdy. Jeśli już chcemy porównywać to rzetelnie - dorzucamy do 1.8 4x4, to bardzo proszę również uwzględnić w 1,4, bo zaraz wyjdzie, że najlepszym silnikiem jest 1.0, a najlepiej bez klimatyzacji. btw nie wyobrażam sobie 4x4 w silniczku 1,4 z uwagi na dodatkową masę. Dla mnie był za słaby i za mało elastyczny nawet w ośce.
    a tak żeby zakończyć dyskusję o palących jak smok 1,8, na dodatek 4x4 i Superb to kilka zdjęć z jednej trasy
    Ostatnio edytowany przez rezon; 645.

    Komentarz


    • #27
      W 1.8 jak sie uprawia PSJ wychodzi 6.8 (powrot z Austrii z reka w gipsie, bez trumny, narty w bagazniku)
      Tylko co to za przyjemnosc tak jezdzic.
      Jadac normalnie mozna sie zamknac w 10.
      Moim zdaniem to bardzo dobre wyniki.
      Powered by R-Performance

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X