Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wymiana lusterka zewnętrznego prawego octavia III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wymiana lusterka zewnętrznego prawego octavia III

    Witam
    Czy wiecie może w jaki sposób zdemontować urwane lusterko zewnętrzne w O3? Trzeba demontować tapicerkę czy można zrobić to mniej inwazyjnie?? Poszperałem w googlach ale nic nie ma odnośnie O3. Robił to już ktoś może?

  • #2
    Osobiście robiłem w Fabii i bez zdjęcia tapicerki się nie da. Co do O3 to w ASO wymieniali mi mechanizmy w lusterkach i tam też była zdejmowana tapicerka. Lepiej poszukaj jak zdemontować tapicerkę, potem już z górki. No i obowiązkowo plastiki do podważania i nowe spinki.

    Komentarz


    • #3
      dzięki za info, no jeszcze tylko muszę wiedzieć jakie lusterko kupić bo żeby sprawdzić ile ma PIN to tez muszę rozebrać tapicerkę...czy może wiecie jakie będzie pasowało? lusterko tylko podgrzewane (bez składania elektrycznego i doświetlenia dolnego)?

      Komentarz


      • #4
        Napisz do jakiegoś ASO e-mail ze swoim VIN żeby Ci wycenili jakie części i przy okazji podali ich numery. Potem sobie poszukasz w necie.

        Komentarz


        • #5
          ...żeby to było takie proste...nie podają takich informacji...tylko cenę podają...pierwsze co przyszło mi to do głowy ale...może ma ktoś znajomego w Skodzie kto by rozpykał mi to po vinie?

          Komentarz


          • #6
            Po VIN to czasem wychodzą bzdury. Ale napisz to spróbuję ustalić.
            A jakbyś chciał używane to mam lewe i prawe. Elektryczne i chyba z lampką oświetlenia przestrzeni na zewnątrz.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #7
              TMBAG7NE5J0094861 - lusterko mam bez doświetleń więc pewnie nie będzie pasowało :/ podejrzewam że ma 6 pinów (najpopularniejsze) ale szkoda kupować a potem się okaże że nie pasuje a jak już rozbiorę drzwi to po co składać 2 razy

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X