Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio BOLERO - poziom głośności.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio BOLERO - poziom głośności.

    Witam,
    Tymczasowo jeżdżę użyczoną z salonu Octavią w wersji Ambition (z pakietem Amazing) w oczekiwaniu na odbiór własnej z takim samym wyposażeniem. Niepokoi (a raczej wk###ia) mnie obsługa radia (Bolero) w kwestii regulacji poziomu głośności przy słuchaniu MP3 z USB. Sądząc po długości paska z suwakiem, które obrazują poziom natężenia dźwięku, dostępnych jest ok 25 poziomów głośności, ale co z tego, skoro tylko pierwsze 8-9 ma wartość użytkową, powyżej tego poziomu można co najwyżej słuch uszkodzić. Natomiast dysponując wyłącznie w/w zakresem regulacji - 8 poziomów - bardzo ciężko jest dobrać odpowiednią głośność, jest albo trochę za cicho albo trochę za głośno, skoki są za duże. Ratuję się ustawianiem balance/fader lekko na tył. Czy taki jest zamysł czeskich inżynierów, czy też jest jakaś regulacja poziomu sygnału, o której nie wiem?
    Posiadałem już wiele samochodów i nigdy nie miałem tego typu problemu.

    Będę wdzięczny za pomoc,
    J.D.

  • #2
    W którymś z menu powinieneś mieć opcję głośności źródła, ale nie pamiętam, jak to się dokładnie nazywało.

    Komentarz


    • #3
      Szukałem, ale nie znalazłem. Mam głośności komunikatów, dostosowanie głośności do prędkości, equalizer, przyciszanie podczas parkowania. Z tego co czytałem to w innej wersji tego radia można było ustawić poziom sygnału aux, albo bluetooth audio, ale nie usb.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X