Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kolejność stacji radiowych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kolejność stacji radiowych

    Witam,
    Pacjent to Octavia ambition plus amazing.
    Nie mogę dojść do tego jak ustawić sobie swoją kolejność stacji radiowych. Chodzi mi dokładnie o kolejność, która pojawia gdy zmieniamy stacje z kierownicy. Wtedy idzie to po kolei a nie po ulubionych.

  • #2
    Trochę jaśniej? Chcesz, żeby po naciśnięciu przycisku na kierownicy kolejna stacja nie była tą zapisaną w pamięci radia, a po prostu kolejną w paśmie radiowym?

    Komentarz


    • #3
      No właśnie nie. W tej chwili tak jest, to znaczy że zmieniając stacje przyciskiem na kierownicy jedzie po kolei jak jest zapisane na liście w radiu. Zdaje się że tak zaprogramował się automatycznie. Chciałbym że wybierał kolejność tak jak mam na ekranie wyświetlane, czyli to chyba po ulubionych. Da się tak, czy trzeba radio zaprogramować od nowa, ręcznie?

      Komentarz


      • #4
        W menu radia jest opcja jak ma przełączać stacje przez przycisk i tam jest opcja, żeby leciał po ulubionych, czyli tak, jak masz na wyświetlaczu lub po kolei po wszystkich w paśmie.

        Komentarz


        • #5
          Opcji nie znalazłem ale rzeczywiście przez przycisk leci po ulubionych a przez rolkę pod prawą ręką leci po wszystkich stacjach kolejno
          dzieki!
          To jeszcze jedno pytanie dla was pewnie proste
          Czy da się przełączać źródła dźwięku z kierownicy, np. z radio na media?

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Pita1111 Zobacz wpis
            Czy da się przełączać źródła dźwięku z kierownicy, np. z radio na media?
            Da się:
            Mnie tylko wqrza to, że fale AM (chyba) wskakują między przełączaniem, trzebaby VCDSem wyłączyć.
            Załączone pliki

            Komentarz


            • #7
              Niestety nie ma takie przycisku, został zastąpiony chyba tym do wywoływania sterowania głosowego.Czyli co zostaje gmeranie po ekranie i odrywanie rąk od kierownicy?

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Pita1111 Zobacz wpis
                Niestety nie ma takie przycisku, został zastąpiony chyba tym do wywoływania sterowania głosowego.Czyli co zostaje gmeranie po ekranie i odrywanie rąk od kierownicy?
                Czyli Ty masz chyba inne przyciski na kółku - ten od sterowania głosem u mnie jest po prawej stronie.
                Patrzyłeś w instrukcję ?

                Komentarz


                • #9
                  Tak to u mnie wygląda.Instrukcje przeglądałem ale
                  ciężko znaleźć fakty dotyczące konkretnego wyposażenia. Screenshot_20191217_154345_pl.otomoto.png

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie ma, co jest dziwne..., to co pisza w instrukcji to nie dziala, jest sterowanie glosowe, ktore u mnie nie dziala.....
                    Ja mam jak u ciebie.

                    Komentarz


                    • #11
                      Simply clever trzeba się przyzwyczaić, choć to średnio wygodne, gdyby jeszcze na radiu były przyciski a nie płaski ekran.Dobrze że telefon można odebrac przyciskając rolkę bo na kierownicy brak dedykowanego oznaczonego przycisku.

                      Komentarz


                      • #12
                        Myślę że po prostu Skoda wyszła z założenia że obecnie częściej będziesz wydawał polecenia głosowe niż potrzebował co chwile zmienić źródło dzwięku i wydaje mi się że to słuszne założenie. Szkoda tylko że za aktywowanie tego przycisku chcą kasy... podejrzewam że w nowej Octavi już będzie aktywowany w standardzie tak jak kiedyś trzeba było dopłacać za SmartLinka a ja już miałem gratis w style a Media Command wycenili na 300zł ) Za tyle to ja wolę wciskać na ekranie mikrofon tymbardziej że ze SmartLinka korzystam raz na kilka miesięcy.
                        Ostatnio edytowany przez paryzanin; 38865.

                        Komentarz


                        • #13
                          Nie wiem co tam w skodzie myślą ale jeżdżę też autami np nowym passatem z tym wybieraniem głosowym aktywnym i to jest średnio wygodne do akcji typu zmiana źródła dźwięku.
                          Ja tam widzę tutaj po prostu oszczędności jakich wiele.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Pita1111 Zobacz wpis
                            Simply clever trzeba się przyzwyczaić, choć to średnio wygodne, gdyby jeszcze na radiu były przyciski a nie płaski ekran.Dobrze że telefon można odebrac przyciskając rolkę bo na kierownicy brak dedykowanego oznaczonego przycisku.
                            Akurat przycisk odbierania telefonu mam.

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X