Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jaka uszczelka do korka spustowego oleju

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jaka uszczelka do korka spustowego oleju

    witam
    mam pytanie czy ktoś zna średnice wewnętrzną uszczelki korka spustowego oleju do octavi 3 1.4 tsi 140KM bo w necie widuję różne rozmiary od 11 do 15mm. i jeszcze jedno czy uniwersalnym kluczem łańcuchowym uda się odkręcić filtr oleju czy trzeba mieć odpowiedni rozmiar klucza z tego co widze to 74mm

  • #2
    widzę że na tym forum mało kto majsterkuje przy autach. Ale może jest ktoś kto lubi się trochę ubrudzić dlatego napiszę uszczelka w tym silniku ma średnicę wewnętrzną 14mm, a dostęp do filtra jest bardzo dobry i można śmiało uniwersalnym kluczem go odkręcić. Pozdrawiam wszystkich majsterkowiczów

    Komentarz


    • #3
      Troche z innej beki...Auto ma plyte pod spodem, czy nie majac kanalu to da sie jakos go wymienic w warunkach domowych? Cos typu podnosnik, itp... Jest jakas rewizja czy jak to wyglada?

      Komentarz


      • #4
        Ja wymieniałem olej w swojej A2, gdzie jest dosyć rozbudowana osłona podwozia i robiłem to bez kanału - na podnośniku i kobyłkach. Jest nieco upierdliwie, ale bez większych komplikacji i spokojne do zrobienia.

        Komentarz


        • #5
          teoretycznie da się ale będzie ciężko. poszukaj jakiegoś najazdu w okolicy oni czasem za parez złotych udostępniają do wymiany oleju.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X