Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Informacja o całkowitym przebiegu auta.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Informacja o całkowitym przebiegu auta.

    Witajcie,

    Sam się uśmiałem ze swojej nieporadności . Dlatego proszę Was o pomoc. Ciekawi Was co było powodem?
    Od końca czerwca jestem posiadaczem O3FL (XII 2019) z wirtualnym kokpitem i radiem Bolero. Chwaląc się znajomemu chciałem m.in. pokazać stan licznika (tzw. całkowity przebieg auta). Zacząłem szukać na wyświetlaczu wirtualnego kokpitu (co wydawało mi się oczywiste). W dolnej części wyświetlacza są oczywiście informacje: trip i wartość ogranicznika prędkości (i nic więcej). Zacząłem szukać w urządzeniu Infotainment (Bolero). Im dłużej szukałem tym bardziej denerwowałem się że nie mogę znaleźć czegoś co powinno być oczywiste i dostępne bez problemu . Przy włączonym zapłonie przeszedłem w wirtualnym kokpicie i w urządzeniu Infotainment chyba wszystkie opcje i nie znalazłem . Potem (wieczorem) zajrzałem do instrukcji (papierowej) i nie znalazłem. Poszukałem w wersji elektronicznej (Octavia polsky 07.2019 5E0012711AR) i nic . Owszem jest informacja jak zerować tzw. „trip”. Wiem również (co nie jest opisane w instrukcji) że po wyłączeniu zapłonu na wyświetlaczu wirtualnego kokpitu jest dostępna informacja o całkowitym przebiegu auta (tzw. pełna statystyka). Tylko dlaczego to jest dostępne dopiero po wyłączeniu zapłonu (i dodatkowo nieopisane w instrukcji).
    I teraz --> Jak uzyskać taką informację (o całkowitym przebiegu auta) przy włączonym zapłonie?
    I najważniejsze --> W którym miejscu dokumentacji (instrukcji obsługi) jest mowa o całkowitym przebiegu auta (dla wirtualnego kokpitu a nie dla MAXI DOT)?
    Może nie potrafię szukać.
    Przyjmę każdą krytykę byle konstruktywną.
    Życzę szerokości.

  • #2
    Wirtualny kokpit prawa strona, dół - wyświetla przebieg całkowity pojazdu ,w instrukcji ze strony Skody - pliki do pobrania 2019 combi str. 40 - rysunki.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez mirek515 Zobacz wpis
      prawa strona, dół


      Wszystko ok, tylko ja w tym miejscu mam wyświetlany "ogranicznik prędkości" którego wartości nie ustawiałem i wyświetla się "--- km/h" i tylko to nic więcej (a po lewej stronie klasycznie: trip).
      Jak zrobię fotkę wieczorem to ją dołączę do posta.

      Zamieszczone przez mirek515 Zobacz wpis
      str. 40 - rysunk
      Dzięki. Choć sam przyznasz, że w tekście nie ma pojęcia "całkowity przebieg" czy też "licznik auta" czy innego określenia odnoszącego się do tego (takiego) pojęcia.
      Ale dzięki.

      Komentarz


      • #4
        Nie wiem, nie mam, ale nie jest to tak jak u mnie, ze jak mam wlaczony na manetce przy kierze tempomat, to wyswietla mi tylko km/h, ale jak zdezaktywuje to mam total przebieg? Moze masz wlaczone i tego nie widzisz?

        Komentarz


        • #5

          Nie wyłączyłem tempomatu
          Cały czas jeździłem z włączonym jak "sierota"
          Zulu - jesteś wielki
          Niby prosta rzecz a jak cieszy

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X