Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Długość śrub - felgi stalowe - Skoda Octavia Kombi III FL 1.5 TSI (110kW)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Długość śrub - felgi stalowe - Skoda Octavia Kombi III FL 1.5 TSI (110kW)

    Witam,
    Dopiero co się zarejestrowałem na forum OCP a już mam pierwsze pytania Jestem szczęśliwym posiadaczem Skoda Octavia Kombi III FL 1.5 TSI (110kW). Nadchodzi zima i muszę dobrać felgi do opon zimowych. Jedyne pytanie z jakim sobie nie mogę poradzić dotyczy śrub.
    Jaka powinna być długość śrub przy feldze stalowej o parametrach:
    Rozstaw śrub:5x112
    Szerokość:6,50J″
    Odsadzenie ET:46,00
    Otwór centralny:57,1

    Przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Przeszukałem google i informację które uzyskałem to że pasujące powinny być M14x1,5 28mm kula, ale wolę się dopytać bardziej doświadczonych użytkowników.

    Z góry dziękuję za odpowiedź.

    Pozdrawiam
    A.

  • #2
    Rozumiem, ze masz alusy i chcesz zalozyc stalowki? Jezeli tak, to napisze Ci - po prostu przeloz kola...
    Felgi to stalowki z grupy VW.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez zulu Zobacz wpis
      Rozumiem, ze masz alusy i chcesz zalozyc stalowki? Jezeli tak, to napisze Ci - po prostu przeloz kola...
      Felgi to stalowki z grupy VW.
      Tak, obecnie mam aluminiowe felgi TRIUS 7Jx17". Więc rozumiem że obecne śruby będą pasowały w obu przypadkach?

      Komentarz


      • #4
        Fabrycznie mialem 16" alu, nie chcialo mi sie bawic w poszukiwanie zamiennikow stalowek, wiec kupilem z duzej hurtowni niemal nowe 16" z demontazu z grupy VW. Jezdze tak od blisko 3 lat i zero problemow. Dodam tez, ze mam sruby zabezpieczajace ze Skody i sa 2-3mm dluzsze niz te oryginalne, nic nie ociera, nie blokuje, etc.

        Komentarz


        • #5
          Te same śruby pasują

          Komentarz


          • #6
            Ok, dziękuję bardzo za informacje

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X