Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia III 1.4 TSI - opinie

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• za długo docierałeś
    Dawid
    czarna 2018 skoda octavia 3FL

Komentarz

• Może tak być. tylko jak się np za długo słucha radia to od tego owo radio nie gra głośniej (chyba że są bloki reklamowe )
      Mój czarnuch
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...h-musampa-2018

Komentarz

• Jakie macie maksymalne przebiegi ? Zastanawia mnie ile ten silnik wytrzyma przed kapitalnym remontem. Jest dużo ogłoszeń rzędu 150-180k, ja pewnie doloze nastepne 100....

Komentarz

• W kontekście żywotności tego silnika zazwyczaj przewija się wartość 250 000 km.

Te 150-180 z ogłoszeń to zapewne realnie jest właśnie to, co napisałem wyżej. Miesiąc temu intensywnie szukałem auta (innego), to wśród importowanych w żadnym przebieg nie był wiarygodny.
          Ostatnio edytowany przez unicestwiacz_wszechrzeczy; [ARG:4 UNDEFINED].
          Używane tsi nie nadaje się do zakupu, ale zaryzykowałem. No i podoba mi się. :-)

Komentarz

• Zamieszczone przez Duckland Zobacz posta
            Zastanawia mnie ile ten silnik wytrzyma
            na grupie FB chłopaki opisują swoje firmówki(TSI) że mają na blacie po 300kkm i nic się nie dzieje
            Dawid

Komentarz

• Podeślij mi linka do tej grupy

Komentarz

• Zamieszczone przez Duckland Zobacz posta
                Podeślij mi linka do tej grupy
                Grupa publiczna Octavia Club Polska | Facebook
                Dawid

Komentarz

• Piękna sekcja zwłok 1,4 TSI
                  O1-->O3--> ?

Komentarz

• Mojej pięknej minęło właśnie pięć lat i nie miałem póki co żadnej awarii przebieg 109 tyś. Z tego co się słyszy przebieg 300 tysięcy można zrobić bez problemu (oczywiście przy zmianie oleju co 15 tyś a nie 30 tyś ). Ogólnie jestem zadowolony z użytkowania O 3 , do tej pory nawet nic nie robiłem przy zawieszeniu dosłownie super. Sprzęgło sobie jak od nowości terkotało tak terkocze no może teraz ciszej, klocki wymieniałem przy przebiegu 90 tyś. a świece wymieniłem przy 70 tyś. (trochę przekroczyłem). A teraz czekam na O4, ale to dopiero za dwa lata.

Komentarz

Pracuję...
                    X