Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia III columbus

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia III columbus

    Filtr paliwa wymieniałem 2 lata temu ok 40 tys. Km temu

  • #2
    Octavia III columbus

    Czy macie jakiś patent na odblokowanie DVD podczas jazdy aby np. pasażer mógł oglądać jakieś filmy??????
    Octavia III kombi elegance+dodatki

    Komentarz


    • #3
      Re: Octavia III columbus

      Zamieszczone przez Maksym1989
      Czy macie jakiś patent na odblokowanie DVD podczas jazdy aby np. pasażer mógł oglądać jakieś filmy??????
      Dołączam się do pytania. A poza tym mam jeszcze pytanie co do:
      1. jak zmienić informacje o przeglądach (mam 30 tys a chciałbym 15 tys)
      2. system TPM w Columbusie, wyświetla auto i jest tylko funkcja SET, myślałem że będzie pokazywał ciśnienie w każdym kole... i koła będą podświetlone w jakimś kolorze. A tutaj nic. Tylko auto i funkcja SET. Czyli rozumiem że system tylko poinformuje jak nastąpi drastyczny spadek ciśnienia?
      3. Co oznacza opcja w Danych auta: Opony zimowe?
      O3 RS TSI DSG

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez bolo81
        2. system TPM w Columbusie, wyświetla auto i jest tylko funkcja SET, myślałem że będzie pokazywał ciśnienie w każdym kole
        nie będzie gdyż ten system nie ma czujników ciśnienia w kołach

        Zamieszczone przez bolo81
        3. Co oznacza opcja w Danych auta: Opony zimowe?
        można ustawić limit prędkości dla opon zimowy, przekroczenie tej prędkości będzie sygnalizowane

        Komentarz


        • #5
          odp

          Koła zimowe to ustawiasz sobie pikadło na daną prędkość zależy jakie masz opony (indeks) a po zmianie wyłączasz w ustawieniach a co do ciśnienia w oponach to wyświetla się wtedy gdy jest spadek ciśnienia.
          A mam pytanie czy w wersji elegance czujnik jest w standardzie.
          Octavia III kombi elegance+dodatki

          Komentarz


          • #6
            bolo81, Pomiar ciśnienia w kołach jest kolejną "super kosztową" opcją Skody. I tak mają dane z czujników ABS, a i tak robią z tego opcje, że pokazuje że jedno z kół ma niższe ciśnienie, bo kręci się inaczej. Wg. mnie nie warta to dopłaty.
            Była O1 jest F2.

            Komentarz


            • #7
              Czujnik cisnienia w kolach raz mi sie zaswiecil.... Okazalo sie ze w jednym kole spadlo cisnienie o 0,1 bar... Dopompowalem i wsio jest ok. Wydaje mi sie ze az nadto wrazliwe to ustrojstwo jest
              "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

              Komentarz


              • #8
                Ale koledzy odbiegli trochę od tematu.

                Czy ktoś "bawił się" z PERSONAL POI w Columbusie O3 ????

                Proponuję ten wątek rozszerzyć szczegółowo.
                Czy jest możliwość podobnie jak w O2:
                Forum - Octavia Club Polska :?: :?: :?:

                Ja znalazłem z niemieckiej stronki:
                Error 404

                parę ciekawostek -
                proponuję zacząć: :arrow:
                zakładka 3 zielona, a potem Laden-Animation.

                Dostałem z BP wykaz wszystkich stacji i może tym sposobem uda mi się zaimportować.
                Robiłem tak jak w instrukcji, ale w ten sposób można jako pojedyncze "wizytówki" (.vcf).
                Można jako pojedyncze vcf-y wyeksportować kontakty z Noki (pod Windows Phonem) i taką wizytówkę wgrać do Columbusa.
                O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
                -----------------------------------------------------
                Moja eReSka

                Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

                Komentarz


                • #9
                  Personal poi jest już rozgryzione i działa zobacz ostatnie posty tego tematu
                  Forum - Octavia Club Polska
                  Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez bolo81
                    1. jak zmienić informacje o przeglądach (mam 30 tys a chciałbym 15 tys)
                    Możesz zmienić i o przeglądach i o wymianie oleju z 30 na 15. Jak to zrobić jest opisane na stronie 35 papierowej instrukcji obsługi, jeśli byś nie znalazł napisz to przepiszę z instrukcji jak to zrobić.
                    Wyniki podane w ikonce poniżej mogą zawierać również zużycie paliwa przez system niezależnego ogrzewania tzw "Webasto" (bierze paliwo z baku samochodu)

                    Komentarz


                    • #11
                      Witam,

                      Ponawiam pytanie, czy ktoś potrafi odblokować DVD podczas jazdy w nowym Columbusie w Octavii III ?

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X