Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile mieści bak paliwa O3 ? u mnie jedynie 45L,

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ile mieści bak paliwa O3 ? u mnie jedynie 45L,

    wtyczki nie rozbierałem, ale gniazda wyglądają na nie uszkodzone, nawet preparatem do elektroniki całość przepłukałem, wiązka dobra bo kable w przelotce zaizolowane. Jutro jeszcze przebadam tą wtyczkę, a da są jakoś otworzyć aby wyjąć kabelek z wtyczki ?
    Był:
    Seat Toledo 1,9 TD
    Renault Clio 1,9 dTi
    Rover 75 2.0 CDT
    Jest
    Octavia 1,9 TDI L&K

  • #2
    Ile mieści bak paliwa O3 ? u mnie jedynie 45L,

    Hej.

    Ile wlaliście najwięcej paliwa do waszej O3 ?

    Ja choćbym wlewał kiedy komp pokazywał ze już 5km zostało, nie wlałem więcej do baku niż 44 litry. Wiem ze bak jest mniejszy od O2, ale powinien pomścić 50 litrów. Zaznaczam ze czekam aż pianka opadnie i leje pod korek.
    Jest- O3 2.0 TDI Elegance- nabity w belke...
    Była- O2 FL 1.6 TDI CR SERIA
    Była- O2 1.9 TDI PD BXE MOD

    Komentarz


    • #3
      Ostatnio jak komputer wskazywał mi 5 km zasięgu do odbicia pistoletu wlałem 48,65 litra (mam na to paragon). Ale co ciekawe jak odbierałem samochód i komp pokazywał 0 km zasięgu wlałem do odbicia na orlenie 46,64 litra
      Wyniki podane w ikonce poniżej mogą zawierać również zużycie paliwa przez system niezależnego ogrzewania tzw "Webasto" (bierze paliwo z baku samochodu)

      Komentarz


      • #4
        Już jest taki wątek. Po co zakładać kolejny. Szukajka od rau mi go znalazła Forum - Octavia Club Polska
        Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

        Komentarz


        • #5
          mi weszło 49l po odbiorze z salonu

          Komentarz


          • #6
            Mi po odbiorze komp pokazywał 0km do przejechania i weszło do zbiornika 49,5l.
            Octavia 3 1.4 Tsi Brąz Topaz Ambition+Amazing+Canton i inne dodatki.
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75869
            http://www.youtube.com/channel/UCgYZicxNasAMuZs6oEIQvAA

            Komentarz


            • #7
              U mnie po odbiorze zmieściło się 49,26 l. Tankowałem do pierwszego odbicia.
              Octavia 3 1.8 TSI - Candy Elegance

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez toman
                U mnie po odbiorze zmieściło się 49,26
                U mnie przy odbiorze weszło w/g Motostat 39L, obecnie od zapalenia rezerwy lub głębokiej rezerwy wchodzi między 46-48 litrów (komputer zawsze pokazuje jakiś zasięg min 10 km)

                natomiast jest kodowanie w celu kalibracji wskazań ilości paliwa

                Im Kombiinstrumentsteuergerät haben Sie die Möglichkeit beim Seat Leon 5F die Verbrauchsanzeige anzupassen. Sofern bei Ihnen der angezeigte Verbrauch im FIS abweicht (gegenüber Tankbeleg) können Sie hier in Prozentschritten eine Anpassung durchführen
                Folgende Codierung ist anzuwenden:
                STG 17 (Kombiinstrument) auswählen
                STG Anpassung -> Funktion 10
                Anzeigekorrektur Verbräuche und Reichweite anpassen auswählen
                Der Basiswert ist 100
                nun könnt ihr das ganze in 1% Schritten einstellen, die jeweiligen Maximalwerte sind 85 (%) bzw. 115 (%).
                Pozdr. Przemek

                Komentarz


                • #9
                  Mnie najwięcej 45,77 l, ale na pewno trochę km do przejechania jeszcze zostało. Nie pamiętam ile.
                  Pozdrawiam
                  Tomek

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X