Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fajny test 1.2 tsi 85 Kucy O3 - w koncu ktos napisal prawde!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • greg505, a jakie spalanie na autostradzie przy prędkości rzędu 150-160tempomat?
    nasze auta: MÓJ SMOCZEK

    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

    Komentarz


    • greg505, Niby tak, jak kazdy wykorzystuje podobną moc (spokojna ekojazda), ale jak zaczynamy z niej korzystać to jest różnica
      Była O1 jest F2.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Dig Dug
        greg505, Niby tak, jak kazdy wykorzystuje podobną moc (spokojna ekojazda), ale jak zaczynamy z niej korzystać to jest różnica
        Dokladnie, do tej pory na trasie po ktorej jezdze spalem ok 10.5l/100km,
        ale od niedawna jezdze z coreczka w foteliku, ta sama trasa, predkosci przepisowe, oraz plynna jazda i spalanie rzedu 6-6.5l
        Black magic

        Komentarz


        • ale od niedawna jezdze z coreczka w foteliku, ta sama trasa, predkosci przepisowe, oraz plynna jazda i spalanie rzedu 6-6.5l
          Skąd taka zmiana stylu jazdy ?
          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

          Komentarz


          • Zamieszczone przez AdamB
            Skąd taka zmiana stylu jazdy ?
            pewnie dlatego

            Zamieszczone przez greg505
            od niedawna jezdze z coreczka w foteliku,
            Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

            Komentarz


            • Fotelik w sposób znaczny obniża spalanie. U mnie się sprawdziło, polecam montaż :-)

              Komentarz


              • Zamieszczone przez ah
                Fotelik w sposób znaczny obniża spalanie. U mnie się sprawdziło, polecam montaż :-)
                Potwierdzam
                JEST >>> O2FL by Lockin

                BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                Komentarz


                • ah, lockin, Do czasu Moja 4-latka strasznie lubi jeździć szybko i ciągle powtarza "tata wyprzedź go", albo "szybciej".
                  Ale na szczęście mówie jej, że może fotoradar stać i zapłacimy, albo że mamy wolne auto i nie dam rady, to odpuszcza I ciągle pyta kiedy kupimy Octavie, bo wtedy będziemy wszystkich wyprzedzać :szeroki_usmiech i oczywiście mówi, że ma być szybsza od tej co mają kuzynki (1.6 TDI). :diabelski_usmiech Dzieci to dzieci, ale trzeba mniej ryzykownie sobie poczynać, no i małe dziecko często śpiące skłania do płynniejszej jazdy.
                  Najbardziej mnie draznią światła w sużych miastach, albo trasy śląskie :x Czasem zdarza mi się przejechać na późnym żółtym, bo nie będę hamował do zera w ostatniej chwili jak dziecko śpi. Drażni mnie fakt, że nie wiem, czy skrzyżowanie było monitorowane, czy nie a ja nie robię tego specjalnie, bo gdybym jechał sam, to bym depnął i stanął prawie w miejscu. Jakby dali liczniki to bym wczesniej odpuścił i miał czas na dotoczenie się na czerwone. :|
                  Była O1 jest F2.

                  Komentarz


                  • Prawda jest taka, że 1.2 TSI jest bardzo ekonomicznym silnikiem, przy 190km/h pali ok. 13-14l/100km, a 1.4 TSI już ok. 19l/100km.
                    SIMPLY CLEVER
                    Wiesz co dobre :-)

                    Moja Maszyna
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53846

                    Komentarz


                    • 19? Nie chce mi sie wierzyc, az sprawdze jak wyglada spalanie przy wyzszysch predkosciach wliczajac predkosci maxymalne czyli ~ 220. Szczegolnie ze 1.4 przy 190 jakos specjalnie sie nie meczy jeszcze, a 1.2 to podejrzewam juz z gazem w podlodze jedzie tyle ile moze.

                      Moja 1.4 przy ~150 zuzywa ok 7-8. Czasem ciut wiecej, czasem ciut mniej, zalezy jaki kierunek i sila wiatru.

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez feels3
                        19? Nie chce mi sie wierzyc, az sprawdze jak wyglada spalanie przy wyzszysch predkosciach wliczajac predkosci maxymalne czyli ~ 220. Szczegolnie ze 1.4 przy 190 jakos specjalnie sie nie meczy jeszcze, a 1.2 to podejrzewam juz z gazem w podlodze jedzie tyle ile moze.

                        Moja 1.4 przy ~150 zuzywa ok 7-8. Czasem ciut wiecej, czasem ciut mniej, zalezy jaki kierunek i sila wiatru.
                        Sorry, chodziło o prędkości maksymalne dla danego silnika, tu dla 1.4 TSI 140KM ok.215km/h
                        SIMPLY CLEVER
                        Wiesz co dobre :-)

                        Moja Maszyna
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53846

                        Komentarz


                        • To znalazłem filmik z przyspieszeniami odnośnie silnika 1.2 tsi 85 km ale w Toledo jest co prawda całe przyspieszenia i prędmość maksymalna więc proponuję zacząć przeglądać od 2,5 minuty.



                          Komentarz


                          • Zrobiłem dziś testy samochodem 03 1.2 86 KM.
                            60-100 na 3 biegu 8 sekund
                            70-110 na 4 biegu 12 sekund (od 70km/h jest dopiero 2000 tys obrotów)

                            Komentarz


                            • przyspieszenia dla 1.2 85KM sa na stronie
                              Interia - Polska i świat: informacje, sport, gwiazdy.

                              Komentarz


                              • oraz na stronie
                                Škoda Octavia 1,2 TSI (85 KM) Active - test

                                Komentarz


                                • Zapadła decyzja o kupnie w octavii z silnikiem 1.2 85KM, który będzie do odbioru za 3 miesiące a po prze jechaniu około 3 tkm bedzie tuning moc ma wzrosnąć do przedziału 120-135 KM a moment 215 (koszt całkowity 1500). W motosporcie powiedzieli że przyspieszenie do 100 powinno się zmniejszyć o minimum 2 - 3 sekundy. jedyna wada to skrzynia 5b.
                                  Ale za tu auto będzie w kolorze Blue Race z pakietem amazing + pakiet dynamic (wygodne fotele muszą być) do tego podgrzewana przednia szyba z fotelami, centralny podłokietnik z gniazkiem 230v + 2 usb +wycieraczka tylna i koło i lampy przeciwmgłowe z funkcja corner i pakiet przeglądów na 2 lata. cena upustem 69500 - upust wyprzedażowy 7000 czyli jakies 63000 po wszystkim.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez kris277 Zobacz wpis
                                    Zapadła decyzja o kupnie w octavii z silnikiem 1.2 85KM, który będzie do odbioru za 3 miesiące a po prze jechaniu około 3 tkm bedzie tuning moc ma wzrosnąć do przedziału 120-135 KM a moment 215 (koszt całkowity 1500). W motosporcie powiedzieli że przyspieszenie do 100 powinno się zmniejszyć o minimum 2 - 3 sekundy. jedyna wada to skrzynia 5b.
                                    Ale za tu auto będzie w kolorze Blue Race z pakietem amazing + pakiet dynamic (wygodne fotele muszą być) do tego podgrzewana przednia szyba z fotelami, centralny podłokietnik z gniazkiem 230v + 2 usb +wycieraczka tylna i koło i lampy przeciwmgłowe z funkcja corner i pakiet przeglądów na 2 lata. cena upustem 69500 - upust wyprzedażowy 7000 czyli jakies 63000 po wszystkim.
                                    Trzeci temat z rzędu w którym piszesz ten tekst? Wszędzie to wkleiłeś?

                                    Komentarz


                                    • Tak wyszło Przepraszam za mały spam ale nie mogłem się nacieszyć zamówieniem nowego samochodu..

                                      Komentarz


                                      • Tak myślałem. Gratulujemy

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X