Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Felgi 18''

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Felgi 18''

    Panowie, planuję zakup na wiosnę felg 18''. Mam opony letnie bridgestone 225/40 R18, a w octavii oryginalne zawieszenie (bez modyfikacji.) Chciałbym zakupić felgi z mniejszym ET.
    Pytanie czy macie jakieś fotki, które by ukazywały jak to będzie wyglądać...
    Octavia III 1.8 TSI DSG6 4x4 L&K

  • #2
    Moim zdaniem na O3 bardzo dobrze wyglądają 18" Turini, jeżeli chcesz felgi OEM.
    Rafał

    Komentarz


    • #3
      Hmm, ale Turini to 18'' 7.5j, więc każda felga o tym rozmiarze będzie wyglądać tak samo. Mam tutaj na myśli pozycję koła w nadkolu. A chcę uzyskać jak najlepszy efekt wizualny bez zmiany zawiasu i zakładania dystansów.
      Octavia III 1.8 TSI DSG6 4x4 L&K

      Komentarz


      • #4
        Dlatego fajnie by było gdybyście wrzucili tu fotki swoich aut wraz z informacjami o rozmiarze felgi i opony, głównie chodzi mi o szerokość felgi, szerokość i profil opony .
        Octavia III 1.8 TSI DSG6 4x4 L&K

        Komentarz


        • #5
          a moim zdaniem niski profil i wysokie zawieszenie nie pasują do siebie. Seryjne zawieszenie to już przy 17 średnio wygląda. Tak samo jak 19 w RS 230 wygląda conajmniej nienaturalnie.
          Po mojemu to szpara między oponą a błotnikiem nie powinna byc wieksza od wysokosci opony
          Ostatnio edytowany przez Clip; 38915.
          Powered by R-Performance

          Komentarz


          • #6
            Dobry temat. Tez chcę do mojego Koguta wrzucić Turini 18 black i się zastanawiam jak to będzie u mnie wyglądać. Na zdjęciu wersja black edition i szła z tego co wiem chyba tylko na Indie. Świetnie Turini 18 tu wygląda ale teraz tylko pytanie czy tam zawias jest w dole?
            Załączone pliki
            O3 Liftback 2014 Elegance. 2.0 TDI CR 150HP. Chip 181HP i 423 Nm.

            Komentarz


            • #7
              Moim zdaniem to jest pakiet "Sport" po prostu. Zawias na 100% seryjny. Ładnie się prezentuje. scary ma bardzo podobnego, tyle że On ma chyba pakiet chrom i dużo niższe zawieszenie )

              P.S. Możesz w moim wątku zobaczyć jak wyglądają Turini na seryjnym zawiasie a jak po obniżeniu sprężynami.
              Ostatnio edytowany przez Milord; 25419.
              Rafał

              Komentarz


              • #8
                Milord trochę tych zdjęć tam jest.Piękny wóz. Tylko które zdjęcie masz z Turini 18 bez obniżenia? Druga sprawa to że tych felg w "normalnej cenie" nigdzie nie ma :/
                O3 Liftback 2014 Elegance. 2.0 TDI CR 150HP. Chip 181HP i 423 Nm.

                Komentarz


                • #9
                  Witam,
                  Może nie do końca w temacie "osiemnastek", ale nie wiem czy warto zakładać nowy temat. Polećcie proszę jakieś ładne czarne felgi, ale w rozmiarze 16 (opony już mam). Bo jakoś nic nie mogę znaleźć przyzwoitego. Większość wygląda trochę odpustowo.

                  Komentarz


                  • #10
                    Co tu polecać? Każdy ma swój gust. Kup co Ci się podoba a nie nam. Chyba dla siebie kupujesz a nie dla nas? ;] Powodzenia.
                    O3 Liftback 2014 Elegance. 2.0 TDI CR 150HP. Chip 181HP i 423 Nm.

                    Komentarz


                    • #11
                      Bardziej chodziło mi czy nie rzuciło się komuś coś ciekawego w oczy w 16 calach.

                      Komentarz


                      • #12
                        Jak chcesz wyciągnąć 18 na zewnątrz bez żadnych dystansów to kup sobie Pegasusy z superba.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ok, np. coś takiego:
                          - Felgi-niemieckie.pl

                          Wstawi ktoś poglądowo jak wygląda opona 225/40/18 na feldze 8j/18 ?
                          Octavia III 1.8 TSI DSG6 4x4 L&K

                          Komentarz


                          • #14
                            Poleci ktoś jak najlepiej obniżyć zawieszenie w O3 4x4, tak aby polepszyć wygląd i nie pogorszyć drastycznie komfortu?
                            Octavia III 1.8 TSI DSG6 4x4 L&K

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez amdp Zobacz wpis
                              Poleci ktoś jak najlepiej obniżyć zawieszenie w O3 4x4, tak aby polepszyć wygląd i nie pogorszyć drastycznie komfortu?
                              Poszukaj lepiej - jest o tym sporo --> Obniżenie zawieszenie - Octavia Club Polska

                              Lukii

                              Mój Brokuł

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X