Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

listwy chromowane przyokienne

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• listwy chromowane przyokienne

Witam, przeszukiwałem na allegro i niestety nic sensownego nie znalazłem, oprócz takiej listwy sprzedawanej na metry.
    Listwy ozdobne - Akcesoria tuningowe - Akcesoria samochodowe - Allegro.pl
    Czy ktoś z Was próbował wstawić listwy chromowane przyokienne do O3 kombi? Gdzie można takie kupić, czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tej sprawie?
    przeglądałem też forum, niestety nie udało mi się znaleźć jeszcze takiego tematu.
    Ostatnio edytowany przez rexio86; [ARG:4 UNDEFINED].

Listwy chromowane ze stali w Polsce niedostępne. Są właśnie te na metry, listwy ze stali na alliexpres kupisz. Chłopaki za Rosji nawet pozytywnie się o nich wypowiadają i powiem szczerze, mnie zakup ich zastanawia.

Komentarz

Właśnie kupiłem i czekam na przesyłkę, jak zamontuje to zamieszcze fotki

OCTAVIA III FL AMBITION 1.4 TSI 110kW 6M 5E33M5

Komentarz

Podeślesz linka do tych co kupiłeś?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Moja O3 FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-8-tsi-by-flcn

Komentarz

Witam
          Właśnie dotarły siłowniki pasują jak ulał do mojej O3 FL. 10 min roboty a efekt super pozbyłem się tego wstrętnego patyka.
          dla zainteresowanych link tam kupiłem
          Link
          Kurcze a swoją drogą to mogli by się postarać w tej Skodzie taki drobiazg a szpeci strasznie i utrudnia zycie .
          A tu link do listw stalowych przyokiennych jescze nie dotarły
          Vtear For Skoda Octavia A7 window trim cover Exterior Chromium Styling Stainless steel car styling decoration accessory 15 17-in Chromium Styling from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group
          Ostatnio edytowany przez Krzysztof Gucio; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Widzę, że idziesz w tą samą stronę co ja. Też na samym początku zamontowałem te teleskopy. Nie musiałeś trochę podebrać tych plastikowych zakończeń teleskopu od strony maski - nie ociera Ci o zawias?

Poczekam jak Ci przyjdą te listwy i zobaczymy jakie będziesz miał zdanie o nich. Trochę drogie... Za samą górę wychodzi 200 pln. Nie jestem przyzwyczajony do tak dużych kwot na alli...

Ja ostatnio założyłem nakładki na pedały, podstopnicę i gumę ochronną na zderzak od małych rączek... Koszt niecałe 70 pln...

Moja O3 FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-8-tsi-by-flcn

Komentarz

Zamieszczone przez FLCN Zobacz posta
              Widzę, że idziesz w tą samą stronę co ja. Też na samym początku zamontowałem te teleskopy. Nie musiałeś trochę podebrać tych plastikowych zakończeń teleskopu od strony maski - nie ociera Ci o zawias?

Poczekam jak Ci przyjdą te listwy i zobaczymy jakie będziesz miał zdanie o nich. Trochę drogie... Za samą górę wychodzi 200 pln. Nie jestem przyzwyczajony do tak dużych kwot na alli...

Ja ostatnio założyłem nakładki na pedały, podstopnicę i gumę ochronną na zderzak od małych rączek... Koszt niecałe 70 pln...

możesz podać linki do ali? Jak z jakością?
              Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

Komentarz

Czy ktoś z was pokusił się zrobienie automatyczniego otwierania klapy w O3 FL liftback?

Komentarz

nawet na tych zdjęciach wyglada nie równo I beznadziejnie, poco takie coś robić?

Komentarz

No I wreszcie dotarły

Komentarz

Ładnie wyszło . Mam zrobiony sam dół listwy jak jest w oryginale . Też u ciebie wyszło listwa pół okrągła dolna na zakładkę czy jest cała? Musiałaś opłacić cło czy udało się bez tego, towar był dobrze zabezpieczony.

Komentarz

Dajcie jakieś lepsze foto z bliska jak to wygląda z daleka ładnie, a ciekawe jak z bliska.

Komentarz

Zamieszczone przez Krzysztof Gucio Zobacz posta
                          Witam
                          Właśnie dotarły siłowniki pasują jak ulał do mojej O3 FL. 10 min roboty a efekt super pozbyłem się tego wstrętnego patyka.
                          dla zainteresowanych link tam kupiłem
                          Link
                          Kurcze a swoją drogą to mogli by się postarać w tej Skodzie taki drobiazg a szpeci strasznie i utrudnia zycie .
                          A tu link do listw stalowych przyokiennych jescze nie dotarły
                          Vtear For Skoda Octavia A7 window trim cover Exterior Chromium Styling Stainless steel car styling decoration accessory 15 17-in Chromium Styling from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group
                          Te siłowniki maski to cały komplet czy trzeba coś jeszcze dokupować?

Komentarz

Zamieszczone przez Loper Zobacz posta

Te siłowniki maski to cały komplet czy trzeba coś jeszcze dokupować?
                            Wystarczy przeczytać opis aukcji

Skoda Octavia III 2012.11->
                            W zestaw wchodzi:
                            - 2szt siłowników
                            - 2szt sworznia na gwint m8
                            - 2szt sworznia na gwint m6
                            - podkładki
                            ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                            mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

Komentarz

Dzięki faktycznie prosta sprawa

Komentarz

Ja dziś odebrałem listwy przyokienne do liftbacka zamówione z MotoHid.pl i tak o ile dolne, proste listwy wyglądają bardzo ładnie, idealnie pasują i nic nie można im zarzucić o tyle listwa zaokrąglone tylnych drzwi to jakaś masakra. Źle docięta, nie przylega na całej szerokości i ogólnie stwierdziłem ze nie będę szpecił tym samochodu. Póki co spróbuję uderzyć w folię chromowane od 3m i okleję ramki. Zobaczymy jak wyjdzie, w razie co folię można łatwo usunąć.

Komentarz

Zamieszczone przez macias382 Zobacz posta
                                  Źle docięta, nie przylega na całej szerokości
                                  zareklamuj!
                                  Dawid
                                  czarna 2018 skoda octavia 3FL

Komentarz

Pracuję...
                                  X