Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

listwy chromowane przyokienne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • listwy chromowane przyokienne

    Witam, przeszukiwałem na allegro i niestety nic sensownego nie znalazłem, oprócz takiej listwy sprzedawanej na metry.
    Link
    Czy ktoś z Was próbował wstawić listwy chromowane przyokienne do O3 kombi? Gdzie można takie kupić, czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tej sprawie?
    przeglądałem też forum, niestety nie udało mi się znaleźć jeszcze takiego tematu.
    Ostatnio edytowany przez rexio86; 43701.

  • #2
    Listwy chromowane ze stali w Polsce niedostępne. Są właśnie te na metry, listwy ze stali na alliexpres kupisz. Chłopaki za Rosji nawet pozytywnie się o nich wypowiadają i powiem szczerze, mnie zakup ich zastanawia.

    Komentarz


    • #3
      Właśnie kupiłem i czekam na przesyłkę, jak zamontuje to zamieszcze fotki

      OCTAVIA III FL AMBITION 1.4 TSI 110kW 6M 5E33M5

      Komentarz


      • #4
        Podeślesz linka do tych co kupiłeś?

        Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

        Była O3 FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-8-tsi-by-flcn

        Jest SIII FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...si-190-by-flcn

        Komentarz


        • #5
          Witam
          Właśnie dotarły siłowniki pasują jak ulał do mojej O3 FL. 10 min roboty a efekt super pozbyłem się tego wstrętnego patyka.
          dla zainteresowanych link tam kupiłem
          Link
          Kurcze a swoją drogą to mogli by się postarać w tej Skodzie taki drobiazg a szpeci strasznie i utrudnia zycie .
          A tu link do listw stalowych przyokiennych jescze nie dotarły
          198.73zł 20% OFF|Vtear okno samochodu pokrywa osłonowa zewnętrzna chrom stylizacja samochodów stylowe dekoracje akcesoria części do Skoda Octavia A7 MK3 2021|exterior accessories|window trimtrim cover - AliExpress
          You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 4 photos.
          Ostatnio edytowany przez Krzysztof Gucio; 43775.

          OCTAVIA III FL AMBITION 1.4 TSI 110kW 6M 5E33M5

          Komentarz


          • #6
            Widzę, że idziesz w tą samą stronę co ja. Też na samym początku zamontowałem te teleskopy. Nie musiałeś trochę podebrać tych plastikowych zakończeń teleskopu od strony maski - nie ociera Ci o zawias?

            Poczekam jak Ci przyjdą te listwy i zobaczymy jakie będziesz miał zdanie o nich. Trochę drogie... Za samą górę wychodzi 200 pln. Nie jestem przyzwyczajony do tak dużych kwot na alli...

            Ja ostatnio założyłem nakładki na pedały, podstopnicę i gumę ochronną na zderzak od małych rączek... Koszt niecałe 70 pln...

            Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

            Była O3 FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-8-tsi-by-flcn

            Jest SIII FL: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...si-190-by-flcn

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez FLCN Zobacz wpis
              Widzę, że idziesz w tą samą stronę co ja. Też na samym początku zamontowałem te teleskopy. Nie musiałeś trochę podebrać tych plastikowych zakończeń teleskopu od strony maski - nie ociera Ci o zawias?

              Poczekam jak Ci przyjdą te listwy i zobaczymy jakie będziesz miał zdanie o nich. Trochę drogie... Za samą górę wychodzi 200 pln. Nie jestem przyzwyczajony do tak dużych kwot na alli...

              Ja ostatnio założyłem nakładki na pedały, podstopnicę i gumę ochronną na zderzak od małych rączek... Koszt niecałe 70 pln...

              Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
              możesz podać linki do ali? Jak z jakością?
              Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

              Komentarz


              • #8
                Czy ktoś z was pokusił się zrobienie automatyczniego otwierania klapy w O3 FL liftback?

                Komentarz


                • #9
                  Kupione na tej aukcji nadal czekam na przesyłkę :-(

                  198.73zł 20% OFF|Vtear okno samochodu pokrywa osłonowa zewnętrzna chrom stylizacja samochodów stylowe dekoracje akcesoria części do Skoda Octavia A7 MK3 2021|exterior accessories|window trimtrim cover - AliExpress

                  OCTAVIA III FL AMBITION 1.4 TSI 110kW 6M 5E33M5

                  Komentarz


                  • #10
                    nawet na tych zdjęciach wyglada nie równo I beznadziejnie, poco takie coś robić?

                    Komentarz


                    • #11
                      No I wreszcie dotarły
                      You do not have permission to view this gallery.
                      This gallery has 1 photos.

                      OCTAVIA III FL AMBITION 1.4 TSI 110kW 6M 5E33M5

                      Komentarz


                      • #12
                        Ładnie wyszło . Mam zrobiony sam dół listwy jak jest w oryginale . Też u ciebie wyszło listwa pół okrągła dolna na zakładkę czy jest cała? Musiałaś opłacić cło czy udało się bez tego, towar był dobrze zabezpieczony.

                        Komentarz


                        • #13
                          Dajcie jakieś lepsze foto z bliska jak to wygląda z daleka ładnie, a ciekawe jak z bliska.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Krzysztof Gucio Zobacz wpis
                            Witam
                            Właśnie dotarły siłowniki pasują jak ulał do mojej O3 FL. 10 min roboty a efekt super pozbyłem się tego wstrętnego patyka.
                            dla zainteresowanych link tam kupiłem
                            Link
                            Kurcze a swoją drogą to mogli by się postarać w tej Skodzie taki drobiazg a szpeci strasznie i utrudnia zycie .
                            A tu link do listw stalowych przyokiennych jescze nie dotarły
                            198.73zł 20% OFF|Vtear okno samochodu pokrywa osłonowa zewnętrzna chrom stylizacja samochodów stylowe dekoracje akcesoria części do Skoda Octavia A7 MK3 2021|exterior accessories|window trimtrim cover - AliExpress
                            Te siłowniki maski to cały komplet czy trzeba coś jeszcze dokupować?

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Loper Zobacz wpis

                              Te siłowniki maski to cały komplet czy trzeba coś jeszcze dokupować?
                              Wystarczy przeczytać opis aukcji

                              Skoda Octavia III 2012.11->
                              W zestaw wchodzi:
                              - 2szt siłowników
                              - 2szt sworznia na gwint m8
                              - 2szt sworznia na gwint m6
                              - podkładki
                              ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                              mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                              Komentarz


                              • #16
                                Dzięki faktycznie prosta sprawa

                                Komentarz


                                • #17
                                  Ja dziś odebrałem listwy przyokienne do liftbacka zamówione z MotoHid.pl i tak o ile dolne, proste listwy wyglądają bardzo ładnie, idealnie pasują i nic nie można im zarzucić o tyle listwa zaokrąglone tylnych drzwi to jakaś masakra. Źle docięta, nie przylega na całej szerokości i ogólnie stwierdziłem ze nie będę szpecił tym samochodu. Póki co spróbuję uderzyć w folię chromowane od 3m i okleję ramki. Zobaczymy jak wyjdzie, w razie co folię można łatwo usunąć.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez macias382 Zobacz wpis
                                    Źle docięta, nie przylega na całej szerokości
                                    zareklamuj!
                                    Dawid
                                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      A podpowie ktoś jak zdemontować taką listę z tylnych drzwi od strony kierowcy.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez AdiRuti Zobacz wpis
                                        A podpowie ktoś jak zdemontować taką listę z tylnych drzwi od strony kierowcy.
                                        a da się?
                                        Dawid
                                        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Oryginalne chromowe listy przyokienne w O3 na tylnych drzwiach w liftbacku wysuwasz w stronę przodu samochodu (trzeba otworzyć przednie drzwi).
                                          Drugiej części (tej zagiętej) nie zdemontujesz.
                                          Pozdrawiam,


                                          Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Żeby je zdemontować rozumiem że trzeba rozkręcić wewnątrz boczek?

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Te co się da zdjąć się po prostu wysuwa, nic więcej się nie demontuje.
                                              Pozdrawiam,


                                              Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Witam.

                                                Napisaliście że:
                                                "chromowe listy przyokienne w O3 na tylnych drzwiach w liftbacku wysuwasz w stronę przodu samochodu (trzeba otworzyć przednie drzwi).
                                                Drugiej części (tej zagiętej) nie zdemontujesz."

                                                U mnie sie połowa odkleiła. rozumiem ze ten zagiety odcinek można odkleić i na nowo przykleić ?

                                                Z góry dzieki za info.

                                                /Daniel
                                                Octavia 3 Liftback CHPA 140KM 2014 r.

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Tego niestety nie wiem, bo nie zdejmowałem tego zagiętego i nie wiem jak jest zamocowany.
                                                  Pozdrawiam,


                                                  Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X