Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Myjnia ręczna czy bezdotykowa?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Myjnia ręczna czy bezdotykowa?

    W jaki sposób pucujecie zwykle swoje auta? Myjnia ręczna czy bezdotykowa?

  • #2
    Oddaję fachowcom za 50zł. Czasami zdarza mi się opłukać samochód na bezdotykowej. Nigdy nie odważyłem się wjechać na myjnie automatyczną bo pierwszy właściciel mojego starego focusa tak robił i było widać ślady na lakierze.

    Komentarz


    • #3
      Najlepiej na sprawdzonej ręcznej, jednak przeważnie z braku czasu i kolejek (w mojej wiosce mam raptem 2 ręczne w okolicy) myjeę na bezdotykowej. Potem woskuję sam.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • #4
        Też najczęściej myję a w zasadzie opłukuję w myjni bezdotykowej, bo o klasycznym, kompleksowym myciu nie może być mowy. Najlepiej, jeżeli masz taką opcję, to udać się gdzieś do myjni ręcznej, aby wszystko ładnie, dokładnie wymyli. Myśle, że jak się poświęci 2x w roku te 50 zł, to człowiek nie zbiednieje, a wymiernie wzrośnie komfort jazdy.
        Można też samemu, ale nie zawsze jest ku temu odpowiednia ilość czasu i sposobność. Polecam jeszcze zainteresować się Link - witryna na której można trochę więcej znaleźć informacji na ten temat.

        Komentarz


        • #5
          Jasne tak 2 razy do roku ok. Tylko na codzień zbyt dużo czekania. No i tak jak pisałem - nawet na ręcznej trzeba mieć sprawdzoną ekipę, a nie przypadkowych tłumoków.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X