Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chip tuning 1.2TSI EA 211

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez prez7 Zobacz wpis

    Spełniając życzenie kolegi marlej108 przedstawiam krótko swoje spostrzeżenia apropos mojej Octy po modzie.
    Prez7 - slicznie Ci dziekuje za podzielenie sie swoimi spostrzezeniami po chiptunningu. Dzieki Twoim postom utwierdzilem sie w przekonaniu, ze jak mi sie skonczy gwarancja za te 7 miesiecy to robie to chipa :-)

    Pozdrawiam i jakby cos sie dzialo to pisz dalej :-)
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #52
      No i jestem dwa miesiace "po zabiegu" wzmocnienia w warsztacie polecanym przez kolege Prez7 - spisali sie jak na razie na medal - moc wzrosla z 90 kucy na 129 - wyniki z hamowni - wkleilem w watku o moim aucie Octavia Club Polska
      Po tuningu przejechane jakies 2000 km - jak na razie nic sie nie rozpadlo ;-)
      Polecam :-)
      koszt 1000 zł, a jak sie uda termin poranny zajac (mi sie nie udalo) to 10% znizki daja.
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #53
        Witam odświeżę temat pytanie 1.2 e211 ,auto ma mały przebieg 9 tys. robić czipa ??

        Komentarz


        • #54
          Jak fur po gwarancji to robić bez zastanowienia!

          Komentarz


          • #55
            1.2TSI w Beetlu po remapie w końcu zaczął jakoś jeździć. Zdecydowanie poprawiło dynamikę i ogólne odczucia w jeździe autem. Jeżeli ktoś ma już po gwarancji i ma silnik pozbawiony wad tych terkoczących napinaczy i innego stuffu- warto się w to wepchnąć. Jedyny minus to to, że można wystroić furę na 95- ale dla bezpieczeństwa motorowni lepiej zalewać 98.
            Załączone pliki
            Im bardziej czcisz bogów wieczorem, tym chętniej następnego dnia rano zsyłają demony, by tańczyły w twojej głowie.

            Seat Leon FR 1.8TSI 2013

            Komentarz


            • #56
              Zamieszczone przez AKa Zobacz wpis
              1.2TSI w Beetlu po remapie w końcu zaczął jakoś jeździć. Zdecydowanie poprawiło dynamikę i ogólne odczucia w jeździe autem. Jeżeli ktoś ma już po gwarancji i ma silnik pozbawiony wad tych terkoczących napinaczy i innego stuffu- warto się w to wepchnąć. Jedyny minus to to, że można wystroić furę na 95- ale dla bezpieczeństwa motorowni lepiej zalewać 98.
              a jak ze spalaniem u Ciebie po chipie?

              Komentarz


              • #57
                Przy normalnej jeździe -0.2, przy pałowaniu +1.5, ale w gruncie rzeczy się nie zmieniło.
                Im bardziej czcisz bogów wieczorem, tym chętniej następnego dnia rano zsyłają demony, by tańczyły w twojej głowie.

                Seat Leon FR 1.8TSI 2013

                Komentarz


                • #58
                  Ktoś robił z forum w VTG w Warszawie

                  Komentarz


                  • #59
                    VTG słyszalem wiele dobrego i też się na nimi zastanawiałem. Ale finalnie wybrałem EMsetup w Grodzisku Mazowieckim.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X