Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ChipTuning OIII 1.6 TDI 115KM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ChipTuning OIII 1.6 TDI 115KM

    Panowie, jetem tutaj nowy, więc proszę o ewentualną wyrozumiałość.
    Czy ktoś z Was uskuteczniał chipa w nowym 1.6 TDI ?
    Mam też sprzeczne info jeśli chodzi o kwestie gwarancyjne ( auto jest z 2017 ).
    Proszę o odpowiedź

  • #2
    Apropos gwarancji - mi Tuner powiedział, że jak tylko pojadę do ASO i serwisant weźmie auto na komputer, to informacja na pewno pójdzie do Centrali Skody, że było coś grzebane/zmieniane w ustawieniach fabrycznych silnika. Chociaż sam serwisant może nawet nie zauważyć, że było coś tam tuningowane i nie wiedzieć o tym podczas standardowego przeglądu.
    W tym przypadku: jak coś poleci z silnikiem turbiną, czyli tymi elementami powiązanymi, to Skoda powie ci "figa z makiem" - grzebałeś w programie, zmieniałeś ustawienia silnika, gwarancji ci nie uznajemy w tym zakresie.
    Natomiast co innego, jak ci pójdzie, no nie wiem, jakiś element zwieszenia, wypaczone nieszczelne uszczelki, albo zepsuje się radio. Wtedy gwarancja powinna być honorowana, bo zmiany nie mają związku z niedziałającym podzespołem.
    Co do modu na silnik 1.6 tdi nie powiem ci bo nie wiem, ale mogę dać namiar do Tunera, u którego robiłem, ten zapewne coś ci powie
    Wcześniej: F1 1.2 12V 64KM.
    Teraz: OIII 1.2TSI 85KM Szary metal, Ambition, Amazing.

    Komentarz


    • #3
      Dzięki za odpowiedź.
      Możesz podesłać kontakt do tunera, pogadam, popytam.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez pawel12586 Zobacz wpis
        Panowie, jetem tutaj nowy, więc proszę o ewentualną wyrozumiałość.
        Czy ktoś z Was uskuteczniał chipa w nowym 1.6 TDI ?
        Mam też sprzeczne info jeśli chodzi o kwestie gwarancyjne ( auto jest z 2017 ).
        Proszę o odpowiedź
        Jak zaprogramujesz ECU to stracisz gwarancje

        Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
        https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

        www.tuneforce.pl
        www.dpfserwis.pl

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X