Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przyciemnianie szyb we Wrocławiu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przyciemnianie szyb we Wrocławiu

    Witam,
    Czy zna ktoś sprawdzony zakład we Wrocławiu gdzie założą mi folię przyciemniającą na tylne szyby?
    Ile takie usługa może kosztować i na co warto zwrócić uwagę, (materiał, stopień przyciemnienia, etc.)?
    Pozdrawiam

  • #2
    Jaką folię stosowaliście do przyciemniania i czy jesteście z niej zadowoleni?

    Komentarz


    • #3
      Ja juz dwa auta oklejałem w Realizacje - oklejautko.pl – profesjonalne oklejanie pojazdów jestem bardzo zadowolony. Folie na szybie mam 3M jest dosyć gruba nie rysuje się. Czas realizacji jeden dzień. Koszt Zafira B - 500zł ,Octavia 520zł. Stopień przycemnienia wg ich próbników to 2 na 5 możliwych. Wg mnie jest ciemno ale nie smołowato. W słoneczny dzień trzeba się przyjrzeć aby zobaczyć co się znajduje w aucie.

      Komentarz


      • #4
        Ja polecam Wrapster ul.kwidzynska ja robiłem golfa i będę jechał do nich napewno ze swoją Octavią.

        Komentarz


        • #5
          Dzięki za info

          Komentarz


          • #6
            Siemanko Wszystkim , doradzcie mi gdzie dobrze oklejają szyby w Katowicach , lub okolicach

            Komentarz


            • #7
              Ja już po ściemnianiu. WRAPSTER Polska
              Załączone pliki

              Komentarz


              • #8
                ile zapłaciłeś i jaką folię zamontowałeś ? ( producent, numer folii )
                jmors44

                Komentarz


                • #9
                  550 zł LLumar ATC 15

                  Komentarz


                  • #10
                    A gdzie bliżej Górnego Śląska zajmują się takim przyciemnianiem szyb?

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X