Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wydech w O3RS TDI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wydech w O3RS TDI

    czy zrobienie takiego wydechu spowoduje jakąś znaczącą zmianę dźwięku?
    co do przyrostów to wiem że raczej nic z tego
    Engelska Milltek Sport har byggt prestanda avgassystem under mer än 30år i rostfritt stål med bra passform och kvalitet. Prisvärda avgassystem som även passar den som är lite mer kräsen på utseende och ljud.

  • #2
    Moze nie do konca o to ci chodzi, ale jesli myslisz o ladnym dziweku z wydechu w klekocie r4, to obczaj ostatnie wypusty bmw f30 z pakietem m perf. Jezdzilem takim dieslem 2..0 i w trybie sport bulgotalo jak v8 , nie w srodku, nie z glosnika , bylo to slychac z tylu z rur. Tylko nie wiem czy wydech mial dodatkowe klapy i jakies puchy, czy sztuczne rezonatory, ale dzialalo super.

    Komentarz


    • #3
      ja wiem że jest wydech do 03 rs tdi który daje taki dźwięk, nie pamiętam firmy ale na youtube jest nawet filmik. mi bardziej chodzi o puszczenie wydechu na obie strony i się zastanawiam czy zrobienie tego bez ostatniego tłumika da jakies negatywne efekty dźwiękowe ( zależy mi raczej na ciszy )

      Komentarz


      • #4
        Generalnie turbo dlawi wiekszosc odglosow. Ale poprawy barwy dzwieku bym sie nie spodziewal, a wrecz odwrotnie...

        Komentarz


        • #5
          Usunięcie końcowego tłumika i wstawienie 2 rurek na lewo i prawo spowoduje, że na.wolnych obrotach będzie słychać delikatnie turbo - taki świst. Jednemu pzeszkadza,drugiemu nie
          Po odpaleniu fajnie zabulgocze, podobnie jak schodzi z obrotów ok. 1200. W środku nie słychać nic.
          Koszt w wielkopolsce 500zł

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez zyga_wr Zobacz wpis
            Usunięcie końcowego tłumika i wstawienie 2 rurek na lewo i prawo spowoduje, że na.wolnych obrotach będzie słychać delikatnie turbo - taki świst. Jednemu pzeszkadza,drugiemu nie
            Po odpaleniu fajnie zabulgocze, podobnie jak schodzi z obrotów ok. 1200. W środku nie słychać nic.
            Koszt w wielkopolsce 500zł
            Potwierdzam jest jak u kolegi, mnie bardziej chodziło o widok wydobywającej się pary w niskich temeraturach. ( kiepsko wygląda para z jednej końcówki )
            pozdrawiam
            CZARNA O3 VRS TDI http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=82482

            Komentarz


            • #7
              i o to mi właśnie chodziło dzięki Panowie

              Komentarz


              • #8
                Mam 2 tlumiki z 03rs na zbyciu,brakuje tylko tego y-pipa ale kazdy to ogarnie jak cos to priv
                OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

                DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

                Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

                Komentarz


                • #9
                  Sorry,że odkopuję staroć ale chciałbym u siebie zrobić coś podobnego. Ma ktoś namiar gdzie można kupić podobny komplet w normalnej cenie?? Ewentualnie polecić firmę,która mi to ogarnie?? (opolskie,górno lub dolnośląskie)
                  Ostatnio edytowany przez demon2418; 50178.

                  Komentarz


                  • #10
                    Mam caly wydech z 03rs tsi do sprzedania
                    OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

                    DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

                    Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez zyga_wr Zobacz wpis
                      Usunięcie końcowego tłumika i wstawienie 2 rurek na lewo i prawo spowoduje, że na.wolnych obrotach będzie słychać delikatnie turbo - taki świst. Jednemu pzeszkadza,drugiemu nie
                      Po odpaleniu fajnie zabulgocze, podobnie jak schodzi z obrotów ok. 1200. W środku nie słychać nic.
                      Koszt w wielkopolsce 500zł
                      Gdzie można zrobić taki mod w Wielkopolsce?

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X