Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chiptuning O3 1.6tdi 110km Trójmiasto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Chiptuning O3 1.6tdi 110km Trójmiasto

    Witam, możecie polecić kogoś w okolicach Trójmiasta, sprawa jak w temacie. Jakieś zniżki dla forum?

    Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka


  • #2
    Jeżeli chodzi o zniżki to nie wiem, do wyboru masz Roberta z Tune-up czyli gwiazdora, Zoltara z SoftCar (ponoć zaczął jako pierwszy w trójmieście) i masz Łukasza, który miał TDI powyżej 300KM i robi też programy Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez MixerGDA Zobacz wpis
      Jeżeli chodzi o zniżki to nie wiem, do wyboru masz Roberta z Tune-up czyli gwiazdora, Zoltara z SoftCar (ponoć zaczął jako pierwszy w trójmieście) i masz Łukasza, który miał TDI powyżej 300KM i robi też programy Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook
      Dzięki, wybór padł na tune-up. Muszę tylko znaleźć czas.


      Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

      Komentarz


      • #4
        Ja robiłem w tune-up i jestem zadowolony ,oczywiście podejście Roberta pełna profeska (wszystko robione z głową) nie na zasadzie panie wykrzesam z tego 200 koni ,a potem po miechu silnik na złom,a tu naprawdę fachowa robota

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez zadariusz1 Zobacz wpis
          Ja robiłem w tune-up i jestem zadowolony ,oczywiście podejście Roberta pełna profeska (wszystko robione z głową) nie na zasadzie panie wykrzesam z tego 200 koni ,a potem po miechu silnik na złom,a tu naprawdę fachowa robota
          No Robert ma bardzo dobre pojecie wkoncu jest po politechnice ale na dzisiejsze czasy to mechaniki juz nie ma

          Komentarz


          • #6
            Niby pojęcie ma, niby wszystko git a wymienił mi kolektor z plastikowego na aluminiowy bez klap i zapomniał tych klap wykodować ze sterownika w związku z czym przy spadku temperatur wywala błąd klap kolektora, których nie ma.
            Czasem powściągliwość powinna grać pierwsze skrzypce bo dużo mówi się na innych jacy to partacze a samemu popełnia się błędy.
            Jeśli chodzi o wiedzę to faktycznie posiada ogromną, zna się chłop na rzeczy.
            Zamieszczone przez Sebdar Zobacz wpis
            Dzięki, wybór padł na tune-up. Muszę tylko znaleźć czas.
            Mylisz pojęcia, to Robert musi znaleźć czas. Tam nie ma, że jedziesz i od ręki jesteś przyjęty.
            Na soboty miesiąc do przodu a w tygodniu dwa tygodnie wcześniej trzeba się umówić.
            Zamieszczone przez Sebdar Zobacz wpis
            Jakieś zniżki dla forum?
            Niet
            Była O2 RS 190 km / 436 Nm
            Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez oolsztyniak Zobacz wpis
              Niby pojęcie ma, niby wszystko git a wymienił mi kolektor z plastikowego na aluminiowy bez klap i zapomniał tych klap wykodować ze sterownika w związku z czym przy spadku temperatur wywala błąd klap kolektora, których nie ma.
              Czasem powściągliwość powinna grać pierwsze skrzypce bo dużo mówi się na innych jacy to partacze a samemu popełnia się błędy.
              Jeśli chodzi o wiedzę to faktycznie posiada ogromną, zna się chłop na rzeczy.
              Zgłosiłeś problem i został on załatwiony czy nie ? Nie myli sie tylko ten co nic nie robi...

              Komentarz


              • #8
                elemenateur Oczywiście, że nie bo mam do Gdańska 200 km w jedną stronę . fakt problemu "wyszedł" na jaw jakieś cztery miesiące po chip tuningu . Dzwonić, żeby zadzwonić i powiedzieć o problemie nie ma sensu. Jechac 400 km dla mnie też sensu nie ma bo szkoda mi tracić pół dnia i palić paliwo dla samej przejażdżki. Będę się wybierał w tamte okolice to zadzwonię i zgłoszę problem informując, że zajadę na chwilę.
                ja rozumiem , że pomylić się można , zapomnieć lub zignorować "problem" tylko po co gadać na innych a dodatkowo informować klientów, że na tych silnikach to się zęby zjadło. Jak widać czasem warto ugryźć się w język
                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                Komentarz


                • #9
                  Tylko teraz jest jeden problem bo teraz niestety mechaniki Robert jako tako nie ma. Wcześniej było tak, że Tune Up to były programy plus mechanika teraz same programy a stanowiska gdzie była jego mechanika teraz grzebią tam "Alfiarze" gdzie vaga bym im nie dał.

                  Komentarz


                  • #10
                    To ja chyba dobrze trafiłem bo mi kolektor wymieniali jeszcze "jego" ludzie.
                    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                    Komentarz


                    • #11
                      Ooo jak miło zostałem "Gwiazdorem"... no patrz
                      Male sprostowanie - koledzy "Alfiarze" korzystają z moich sprzetów diagnostycznych i wiedzy wiec spokojnie mechanika dla VAGin nadal do ogarnięcia.
                      Ja juz musialem zrezygnować z czegoś bo niestety doba ma tylko 24h

                      Kolego "Olsztyniak" przyjedz zrobie Ci te DTC od reki.. nie pamiętam Twojego auta sorry tego sie przewinelo sporo czasem po prostu sie zapomni a co do gadania i gryzienia sie w jezyk to jednak widzialem tyle fuckupow zrobionych nie z roztargnienia czy przeoczenia a po prostu GŁUPOTY ze moge sobie pogadac (dzis np synchro w 1.9TDI poprawialem po "mechaniku szwagrze" bo 20KM na serii uciekło.)

                      Zoltar nie był pierwszy w 3 miescie...ciekawe skad takie info leci w swiat ... A po za tym tak znam i szanuje i dobrze robi cokolwiek to nie znaczy

                      pozdrawiam

                      Diagnostyka i tuning
                      hybrydowe wtryski i turbiny
                      programy na ulice jak i do sportu

                      Serwis mechaniczny aut koncernu VAG
                      www.tune-up.pl

                      HAMOWNIA PODWOZIOWA - POMIARY MOCY GDANSK

                      Komentarz


                      • #12
                        A propo Roberta mój pracownik miał robioną bemę , u bardzo znanego pana w Gdańsku i nie tylko, Robert wie u kogo , ale odkąd mu powiedziałem, po wizycie w tune-up, gdzie były strojona , to teraz jak gdzieś chwali się autem(bo ma czym) to wystarczy,że mówi program w tune-up i wszyscy mówią no to profeska robota i chyba to wystarczy za tysiąc słów

                        Komentarz


                        • #13
                          Mi pamiętam Robert jakąś delikatną zniżkę dał, jak miałem dpf out w Fordzie robione u Niego jakieś dwa lata temu
                          apropos bardzo fajny film, i Occia bohaterem 3 planowym:

                          takich więcej, gratki

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X