Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dystanse do oct 3

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dystanse do oct 3

    Witam wszystkich czy ktoś poleci sprawdzony komplet dobrych dystansów + śruby do octavi 3 combi 1.4 tsi 140 koni felga alu orginalna 18 cali

  • #2
    eibach
    Powered by R-Performance

    Komentarz


    • #3
      ale nie mają 15 na swojej stronie a danie 800zł za dystanse trochę przesada wiem dobra firma ale cena przegięcie

      Komentarz


      • #4
        CAR STUFF - części zamienne, akcesoria samochodowe, tuning, części i akcesoria rajdowe, kosmetyki samochodowe.
        Polecam ja tam kupiłem na koła 17" i wszystko pasuje jak ulał.

        Komentarz


        • #5
          Możesz zobaczyć jeszcze Dystom

          Komentarz


          • #6
            Mam pytanie do posiadaczy oct 3 z zamontowanymi dystansami przód 15 tył 20 na felgi 18cali czy ja mam wrażenie że po montażu dystansów jest głośniej w aucie czy to minus zamontowania i tak będzie najbardziej tył słychać

            Komentarz


            • #7
              A co ma dystans do głośności? Jeśli masz oryginalną 18 to prawdopodobnie masz ET51 15/20 to taki przyzwoity dla oka standard. No ale musisz to dostosować do felgi ktorej użytkujesz. Poziomka+ miarka i sprawdź ile masz luki.
              Tak jak chłopaki pisali Eibach i H&R będą z homologacją TUV , lżejsze i droższe.
              Opcją tańsza jest Dystom, śrubydofelg, RRC ( starają się o chomologacje)
              Standardowe wymiary dystansu masz 138mm jak chcesz mieć na równo z piastą to trzeba zamówić 148mm

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X