Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przyciemnianie szyb

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przyciemnianie szyb

    Witam czy ktoś z forumowiczów korzystał z usługi przyciemnienia szyb bezinwazyjnie ? jak to wygląda w urzytkowaniu skoro cała szyba nie jesty oklejona i czy nie ulega uszodzeniu podczas opuszczania

  • #2
    Co tzn beziwazyjnie. 95% szyb przyciemnia sie bez ich demontazu z auta. folie wpuszcza sie pod uszczelke tapicerki i wtedy nic nie ma prawa sie strzepic.
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #3
      bez inwazyjnie znaczy bez rozbiernia tapicerki i demontażu szyb z drzwi a normalnie to demontuje się szyby z drzwi

      Komentarz


      • #4
        Nie wiem kto jeszcze demontuje szyby z drzwi. Tapicerke czasem sciagaja, ale to tez tylko czasem.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Dokładnie, u mnie robili bez zdjęcia tapicerki, folię wpuścili około 1 cm pod uszczelkę i nic się nie podwija.
          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz


          • #6
            a ja jade sie przekonac za pare dni jak to wyglada i chyba polece ze wszystkimi szybami procz czołowej

            Komentarz


            • #7
              Za przednie boczne zabiorą ci dowód. A w przypadku kolizji też będą kłopoty.
              Pozdrawiam
              perfex

              Octavia HTP

              Komentarz


              • #8
                tam od razu zabiorą...będzie siedział na poboczu i skrobał scyzorykiem..

                Komentarz


                • #9
                  się przylepię do tematu przyciemniania: czy istnieje jakakolwiek sensowna folia w zielonym odcieniu przypominająca po założeniu oryginalnie przyciemnione szyby tylne/boczne?

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Zobacz wpis
                    tam od razu zabiorą...będzie siedział na poboczu i skrobał scyzorykiem..
                    Jak lubi to niech skrobie :-) Jak byłem piękny i młody to miałem wszystkie czarne. Dowód mi zabierali regularnie aż mnie to znudziło wreszcie. A to było ładnych naście lat temu. Teraz czarne szyby z przodu to gratka dla każdego policjanta, nawet krawężnika. Szybki strzał.
                    Jedno tylko jest śmieszne - jak mnie zatrzymywali za prędkość (co było dosyć częste :-) ) to do szyb się nie przyczepiali :-) Dziwne. No ale byłem wtedy skruszony oraz pytałem od razu czy można "bez faktury" :-)
                    Pozdrawiam
                    perfex

                    Octavia HTP

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X