Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Felgi z Superb II czy będą pasować do octavia III, dobór opon zimowych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Felgi z Superb II czy będą pasować do octavia III, dobór opon zimowych

    Witam

    Potrzebuje jakieś felgi i opony do Octavii na zimę, a nic ciekawego w gamie Octavii nie znalazłem, za to spodobały mi się felgi z Superba II w kolorze grafitowym czy tam BP z tego linku Link.
    Pytanie do znawców tematu będą pasować te felgi do Octavii III, cena tez spora ale za polowe tego można kupić w kolorze srebrnym, jak to się będzie komponować z czarnym, lepsze srebrne czy ten grafitowy(BP)?

    Jak już jestem przy temacie felg to jeszcze szanowne grono może polecić jakieś opony zimowe? Jazdy jakie wykonuje to obecnie około 25 km 2 razy w tygodniu okolice Krakowa i weekend trasa Kraków-Rzeszów-Kraków. Sporadycznie jakiś wypad w Bieszczady max 2 razy na sezon.

    Rozmiar jaki planuje to 225/45/17 na felgi 7,5J, będą one dobrze wyglądać na tej feldze?
    Zastanawiałem się nad Dębica Frigo HP2 ale one raczej głośne na autostradach, ewentualnie nokian wrd4 ale cena tez spora,dunlop winter sport 5 chodzi mi głównie o przyczepność na mokrym, ewentualnie czy ktoś może coś polecić w dobrym stosunku cena/jakość?. Czy ktoś użytkował któreś z wymienionych opon i ma jakieś spostrzeżenia na ich temat?



  • #2
    będą pasować.
    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X