Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nakładki na progi i bagażnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nakładki na progi i bagażnik

    Zamieszczone przez misiekwaw
    gratuluje odgrzebania tematu z 2007 roku k
    .... :food dobry kotlet (czy tam suchar ), nie jest zły.... :helm

  • #2
    Nakładki na progi i bagażnik

    Zastanawiam się czy brać nakładki na progi od dilera za 600 zł, czy może coś takiego:

    Link
    Link

    Nie wiem jak się ma jakość tego towaru z allegro do tego co da diler.
    Czytałem też, że nakładki trochę wygłuszają - pytanie czy te też spełnią swoją funkcję.

    Co o tym myślicie ?
    Skoda Octavia III - 1.4TSI ELEGANCE

    Komentarz


    • #3
      Jak założysz z tym napisem to pojawi się nowa wersja Octavii - Octavia Exclusicve. Są już Octavie OCP to przybędzie kolejna

      Ja mam taki zestaw od tego sprzedawcy Link
      Założone rok temu, jestem zadowolony.
      Tylko widzę że masz O3, nie wiadomo, czy spasują bo są do O2.
      Piter
      tarasik.eu - tarasy i balkony z drewna i kompozytu
      KM i Nm dołożył gregor10

      Komentarz


      • #4
        Ja mam info ze progi kosztują 365zl
        Jest- O3 2.0 TDI Elegance- nabity w belke...
        Była- O2 FL 1.6 TDI CR SERIA
        Była- O2 1.9 TDI PD BXE MOD

        Komentarz


        • #5
          kukon, Tu masz oryginalne:

          Link
          ja mam takie od dilera w podobnej cenie.

          Co do swojej funkcji, to napewno nie bedzie się rysował lakier , jak ktoś wsiada szorując nogami po progach, z doświadczenia wiem, że są bardzo przydatne. Szkoda tylko,że te oryginalne są tylko na jeden poziom progu, a nie jak na przykład było w OII, że były dwie listwy na jedne drzwi.
          Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

          Komentarz


          • #6
            Dzięki za info.

            Faktycznie nawet ori są tylko na jeden uskok progu, a w OII były na oba.
            Może kiedyś dorobią ;-)
            Skoda Octavia III - 1.4TSI ELEGANCE

            Komentarz


            • #7
              Zauważyłem że nakładki występują w dwóch kolorach czarne w cenie około 120 zł. oraz srebrne w cenie kolo 320 zł. Wiecie z czego bierze się tak duża różnica cenowa? Podejrzewam że srebrne są metalowe a czarne plastikowe ale wole się upewnić.
              O3 1.8 TSI Blue Race

              Komentarz


              • #8
                Bo czarne sa plastikowe, a srebrne pewnie alu. Tak bylo w O2, wiec tu pewnie jest tak samo. Do tego w O2 to byly takie czarne plastikowe z aluminium wsadzonym do srodka
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Maicroft
                  Bo czarne sa plastikowe, a srebrne pewnie alu
                  Dokładnie, ja w sobotę montowałem u siebie (ASO Machudera) koszt 350 pln alu z montażem wygląda super i do tego -praktyczne (szkoda, że nie ma 2 stopniowych tak jak w O2) bo by się przydały 8)
                  Pozdr. Przemek

                  Komentarz


                  • #10
                    zdecydowanie brac alu jesli juz.
                    KLIK -> O3 1.4 TSI EL

                    Komentarz


                    • #11
                      Link
                      Wyglądają dość przyzwoicie (także cena - dotyczy kompletu przód + tył), poza tym maja tez nakładkę na próg bagażnika, ale nie mogę jej znaleźć na Alle. Czy ktoś ma taką stalową nakładkę na próg bagażnika - czy nie wygląda to jak w dostawczaku?
                      O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                      Komentarz


                      • #12
                        ja 2 tygodnie temu przywiozłem z Czech ze sklepu OB Autodily takie listwy:

                        Link do sklepu

                        W przeliczeniu na złotówki wyszły mnie: 220zł - to dużo i niedużo biorąc pod uwagę, że w ASO za te same wołają 380zł.

                        Samochodzik mam w kolorze black magic więc dzięki tym wstawkom z nierdzewki efekt jest zajeb...ty 8)

                        Co do listwy na tylny zderzak:

                        - taka jest zajefajna i polecam
                        listwa na zderzak 1

                        - taka do du..y, wchodzi na styk pod klapę, efekt taki że przy zamykaniu brzeg klapy uderza o listwę i powoduje uszkodzenia lakieru
                        listwa na zderzak 2

                        Komentarz


                        • #13
                          Fajny sklep, ciekawe ile liczą za przesyłkę?
                          Na listwy na progi chyba się zdecyduję z Allegro, a na tył kupie folię ochronną.
                          Czy ktoś już kupował do O3 pokrowce na fotele, albo ma namiar na jakiegoś dobrego wytwórcę. Mam kontakt do firmy z Ostrowca Św., proponują komplet za 250zł, ale na swojej stronie maja niezbyt ciekawe kolory materiałów.
                          O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                          Komentarz


                          • #14
                            Czy w tym sklepie w Czechach płaciłeś gotówką (koronami), czy jest możliwość zapłacenia kartą?
                            Daj znać
                            Ja próbowałem zrobić zamówienie internetowe :lol: , przysłali mi nawet fakturę :P , ale zaraz ją stornowali :twisted: .
                            Po przeliczeniu (z koron) wychodzi taniej niż na Superskoda.com
                            Wysyłkę robią tylko do Czech i na Słowację
                            O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
                            -----------------------------------------------------
                            Moja eReSka

                            Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

                            Komentarz


                            • #15
                              płaciłem na miejscu gotówką - koronami.
                              Koszt przejazdu rozłożył się na dwie osoby - jechałem z kumplem

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X