Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nakładki na pedały...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Nakładki z O2 są zupełnie inne niż w O3
    O3
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...270360#1270360
    O2
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38454

    Komentarz


    • #27
      Czy jest możliwe ze nakładki są produkowane we Włoszech? Ja byłem przekonany że akcesoria do VW i Skody robione są tylko w Niemczech.

      Komentarz


      • #28
        Odświeżę, aby nie zakładać nowego tematu.
        Mam już założone nakładki na pedały ale chciałbym dodatkowo zamontować podstopnicę.
        W serwisie VW dostałem wydruk, iż obecnie są dwa modele dla Golfa 7, koszt 107 zł brutto:
        1. 5Q1 864 551 > D - 08-04.2013 - 06.03.2016
        2. 5Q1 864 551 A > D - 07.03.2016 - obecnie

        Zarówno w VW ani w Skodzie nie wiedzą, która będzie pasować do O3 MY2016 i nie mają na miejscu ani jednego egzemplarza. Niestety nie można zamówić 2 i zwrócić 1.

        Dodatkowo mam pytanie do tych co już ją mają jak wygląda montaż w O3?


        Skoda Octavia III 1.4 TSI CZDA Topaz

        Komentarz


        • #29
          Reidak, tutaj masz "szczątkowy" opis montażu
          Forum - Octavia Club Polska

          na forum Leona masz opis LeonClub • Zobacz wątek - Nakładki pedałów i podstopnica
          porady dla tych co będą montować:
          1) sprzęgło i hamulec założenie to pestka wyciągamy stare wkładamy nowe na wcisk
          2) z gazem więcej problemów bo trzeba na stary założyć naciągnąć co jest trudne bo mało miejsca trochę mi to zajęło ale najłatwiej zacząć od spodu pedału i potem nasunąć do góry da się to zrobić na spokojnie
          3) podstopnica okazała się prostsza i szybsza do założenia niż gaz przynajmniej w moim przypadku nic nie rozbierałem po prostu starą wyciągnąłem trochę na siłę odginając plastik boczny na szczęście jest dosyć giętki i w miarę luźny nic się przy tym nie uszkodziło i jakoś to poszło gorzej było założyć nową radzę odgiąć plastik boczny do góry nasunąć od prawej strony do lewej podstopnicę wsunąć w odpowiednie otwory potem puścić plastik i mamy ten plastik na boku podstopnicy teraz trzeba ten boczny plastik wsunąć w szparę na wierzchu podstopnicy to jest najtrudniejsze mi się to udało bez żadnych strat tylko palce trochę bolały jak ten boczny plastik wszedł w szparę na wierzchu podstopnicy to była ona idealnie wpięta i wygląda świetnie nie chciało mi się nic rozbierać myślałem że będzie gorzej ale jakoś się udało
          ps. dużo ci wezmą za ewentualny montaż? Jak nie przyjmą zwrotki?
          A jak ustalisz jaka będzie pasowała daj znać - chętnie uzupełnie nakładki o podstopnicę
          pozdro!
          LEMUR

          Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

          Komentarz


          • #30
            Mam cichą nadzieję, że Bednarek założy gratis taki bzdet. Jak dokupiłem opis modelu na klapę TSI. To wymyli, odtłuścili i założyli znaczek gratis - operacja 15 minut.


            Skoda Octavia III 1.4 TSI CZDA Topaz

            Komentarz


            • #31
              Daj znać jaki numer ci zamontują
              pozdro!
              LEMUR

              Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

              Komentarz


              • #32
                Na jutro jestem umówiony na montaż, jeśli przyjadą z Poznania + tuning kluczyków (ale to już zmienię sobie sam - zestaw z torx 7 już zakupiony). Szczegóły podam w swoim showroom po montażu jeśli się powiedzie. Kuszą mnie jeszcze czarne nakładki na lusterka (koszt 191 zł).


                Zamontowane


                Skoda Octavia III 1.4 TSI CZDA Topaz

                Komentarz


                • #33
                  Ja brałem nakładki i podstopnice w SuperSkodzie i jestem b. zadowolony

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez Reidak
                    Odświeżę, aby nie zakładać nowego tematu.
                    Mam już założone nakładki na pedały ale chciałbym dodatkowo zamontować podstopnicę.
                    W serwisie VW dostałem wydruk, iż obecnie są dwa modele dla Golfa 7, koszt 107 zł brutto:
                    1. 5Q1 864 551 > D - 08-04.2013 - 06.03.2016
                    2. 5Q1 864 551 A > D - 07.03.2016 - obecnie

                    Zarówno w VW ani w Skodzie nie wiedzą, która będzie pasować do O3 MY2016 i nie mają na miejscu ani jednego egzemplarza. Niestety nie można zamówić 2 i zwrócić 1.

                    Dodatkowo mam pytanie do tych co już ją mają jak wygląda montaż w O3?
                    I którą w końcu zamontowali podstopnicę? Z końcówką A. Moja octa to MY2017. Wstępnie u mnie Wimar pisał ten pierwszy numer ????

                    EDIT: Przy okazji mam pytanie czy akcesoryjne nakładki na pedały dostępne w salonach są takie same jak te z vRS? Czy nie są w czymś gorsze? Może lepiej polować na używki na allegro, te w salonie kosztują niecałe 250 zł.
                    O3 Race Blue 1.8TSI Liftback DCC - Tomasza

                    Komentarz


                    • #35
                      22Tomaszz ja mam MY2016 i podstopnicę 5Q1 864 551 A
                      pozdro!
                      LEMUR

                      Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

                      Komentarz


                      • #36
                        LEMUR_,
                        Dziękuję bardzo za odpowiedź, takie zamówię

                        Przy okazji mam pytanie czy akcesoryjne nakładki na pedały dostępne w salonach są takie same jak te z vRS? Czy nie są w czymś gorsze? Może lepiej polować na używki na allegro, te w salonie kosztują niecałe 250 zł.
                        O3 Race Blue 1.8TSI Liftback DCC - Tomasza

                        Komentarz


                        • #37
                          planuję kupić i załozyć podstopnicę i nakładki na pedały (DSG) do O3 2016r.
                          Mam pytanko czy śmiało mogę zamiać taki zestaw:
                          Link
                          koszt ok 190zł z dostawą - skąd taka różnica w porównaniu do ASO gdzie same ankłądki na 2 pedały kosztują ok 300zł?
                          Czy jakoś jest ta sama?
                          Pomógł by mi ktoś z montażem z doswiadczeniem ok 10-20 lutego w Wa-wie na białołęce (nie chciałbym pourywać zaczepów od podstopnicy)?
                          SewerWa

                          Komentarz


                          • #38
                            Zamieszczone przez Sewerwa Zobacz wpis
                            skąd taka różnica w porównaniu do ASO gdzie same ankłądki na 2 pedały kosztują ok 300zł?
                            Bo to nie są oryginały tylko zamienniki. Zapewne z Chin.
                            Dużo taniej kupisz te same na Aliexpress. Z tym, że będziesz musiał na nie poczekać około 3 tygodnie.
                            Proszę:
                            Page Not Found - Aliexpress.com

                            Przyjąłem, że dolar po 4 zł i wychodzi około 72 zł z przesyłką. Na forum kilka osób zakładało już nakładki z Chin, Ja tez takie zakładałem i jakość ich jest dobra.
                            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                            Komentarz


                            • #39
                              Jeszcze nigdy na Aliexpress nei kupowałem na czasie mi nie zależy i tak na wiosnę modzik miałbyć zrobiony - nie bardzo wiem jak po tym Ali sie poruszać zamówić i zapłacić ale moze dam radę...
                              SewerWa

                              Komentarz


                              • #40
                                w sumie chyba jednak wolałym szybciej kupić i w PL.
                                Jest jeszcze jakaś opcja poza ASO i Allegro na takie nakładki pedałów DSG + podstopnica do O3 - jestem z Wa-wy
                                W ASO SKODA same nakłądki na 2 pedały kosztują 300zł, a podstopnicę nawet nie widziałem, żeby mieli.
                                Nawet uwzgledniajac jakiś tam rabat 15% to i tak ok 250zł to duzo za 2 nakładki bez podstopnicy - więc na tą chwilę zostaje mi chyba do rozważenia ta opcjaz z allegro komplet 190zł jeśli jakosć jest dobra.
                                SewerWa

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez Sewerwa Zobacz wpis
                                  Jeszcze nigdy na Aliexpress nei kupowałem na czasie mi nie zależy
                                  Zamieszczone przez Sewerwa Zobacz wpis
                                  w sumie chyba jednak wolałym szybciej kupić i w PL
                                  Ja Ci kupię. Zaoszczędzoną kasę wydaj na podświetlenie nóg jeśli nie masz.

                                  Oferta PW.

                                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Zamieszczone przez Sewerwa
                                    w sumie chyba jednak wolałym szybciej kupić i w PL.
                                    Jest jeszcze jakaś opcja poza ASO i Allegro na takie nakładki pedałów DSG + podstopnica do O3 - jestem z Wa-wy
                                    W ASO SKODA same nakłądki na 2 pedały kosztują 300zł, a podstopnicę nawet nie widziałem, żeby mieli.
                                    Nawet uwzgledniajac jakiś tam rabat 15% to i tak ok 250zł to duzo za 2 nakładki bez podstopnicy - więc na tą chwilę zostaje mi chyba do rozważenia ta opcjaz z allegro komplet 190zł jeśli jakosć jest dobra.
                                    Ja nie polecam, mam taki komplet z ali za w sumie 70 zł i nie polecam. Podstopnica wydaje się ok, ale nakładki badzuewie w porównaniu do oryginału. Porównywałem w Skodzie i są dużo miększe i brzydsze.

                                    Możesz podjechać i obejrzeć, jeszcze ich nie sprzedałem

                                    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

                                    O3 Race Blue 1.8TSI Liftback DCC - Tomasza

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      cena do zaakcetpowania nawet jak tylko podstopnica przejdzie, wiec zaryzykowałem - kolega pomógł z zamówieniem.
                                      Jak pedały będą słabe to kiedyś po uzbieraniu na ori podjedzie się do ASO :-)
                                      SewerWa

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        A orientuje się ktoś ile do automata w ASO ?
                                        Skoda Octavia III 1.8TSI 4x4 DSG Moon White (STYLE) + Black Brock B24
                                        MZ ETZ 250 1982

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Zamieszczone przez Korek91 Zobacz wpis
                                          A orientuje się ktoś ile do automata w ASO ?
                                          z tego co pamiętam około 250-300zł ale bez podstopnicy ;-)
                                          404 - Skoda
                                          pozdro!
                                          LEMUR

                                          Moja Kura: ubrana w dżinsowe wdzianko / MY2016 / 1.4TSI LIFT / DSG / Style / Amazing

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X