Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

RS combi, tylna lotka lub dyfuzor?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • RS combi, tylna lotka lub dyfuzor?

    First time I will have a few days off, I will go to dealer. But, I also send an e-mail to Skoda factory, where I exposed my problem, with 3 video records. I told them that this noise is from day 1, is from the factory, many cars have this noise from 0 km, so they can investigate this in the factory. They send me a message saying that I must go to dealer and investigate the problem, when, I repeat, I told them that is a noise who appears at new cars. So, I think I must live with it long time from now on.

  • #2
    RS combi, tylna lotka lub dyfuzor?

    Witam

    Być może za 3 miesiące odbiorę Octavię RS combi tdi. Czy ktoś kojarzy czy można coś delikatnie optycznie z tyłem zrobić? W sensie lotka lub dyfuzor? Najlepiej w kolorze czarnym, bo auto ma być white moon z pakietem black.

    Z góry dzięki za info i pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      Auto jest na tyle nowe, że tunerzy póki co jeszcze nic nie zrobili. Pomału zaczynają się mody do kupienia na superskoda.com.
      P.S.widzę, że jesteś nowy, jak dawno zamówiłeś auto? poczytaj ten wątek Forum - Octavia Club Polska
      Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

      Komentarz


      • #4
        Auto zamówiłem w lutym, musze dokładnie sprawdzić. Troche po znajomości,więc liczę,że jednak będzie na czerwiec. Poza tym po wykupie leasingu w maju musze najpierw sprzedać mój obecny samochód,więc jakoś super mi się nie śpieszy.

        Mam nadzieję,że coś zrobia fajnego, bo choć nigdy nic nie robiłem optycznie w swoich autach, to jednak tu z tyłu trzeba coś zmienic

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X