Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Felgi GEMINI (antracyt) 18" - z RS'a + opony

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Felgi GEMINI (antracyt) 18" - z RS'a + opony

    Z tego co wiem to chyba już praktycznie w całej Polsce nie można ani naprawiać ani myć auta "pod domem" nie zależnie od tego czy jest to Twoje prywatne czy z miasta itp. Chodzi o "ekologię".
    Niestety może kiedyś do tego dojść, wiemy że producenci sami o to dbają żeby uprzykrzyć życie domorosłym mechanikom (wszelkiej maści czujniczki, komputerki, klucze wygibaśne itd).
    Jak dla mnie tak czy siak temat ciężki bo np. oddając swoje auto mechanikowi jaką mam gwarancje, że on się zna i zrobi dobrze;D? Bo jest mechanikiem? Ja też mogę się tak nazwać. To by musiały być jakieś uprawnienia cuda wianki....
    A kto mi udowodni że ja hamulce zrobiłem sobie u siebie w garażu a nie u jakiegoś mechanika ? Będzie jakiś spis czy co;d?
    Co by nie gadać takie czasy nastały... $ jest Bogiem...
    Specyfiki na poprawę pamięci mają jedną wadę - trzeba pamiętać żeby je zażywać...

  • #2
    Felgi GEMINI (antracyt) 18" - z RS'a + opony

    Koledzy, klient któremu kilka tygodni temu sprzedałem nowego RS'a postanowił zmienić koła w swojej Skodzie i ma do sprzedania komplet kół - Felgi GEMINI 18" (antracyt) + opony 225/40/R18.

    Poniżej link do aukcji całych kół.
    Link

    Dla poważnie zainteresowanych pomogę załatwić lepszą cenę
    Odbiór będzie możliwy między innymi we Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu, Zielonej Górze

    Proszę o kontakt na priva

    Komentarz


    • #3
      Drogo Panie i do tego licytacja, tutaj jest atrakcyjniej: Link

      Komentarz


      • #4
        Mega drogo...do tego to uzywki, za ok 5tys mozna znalesc bez problemu nowki

        Komentarz


        • #5
          Czy te Felgi wejdą do zwykłej Octavi Elegance ?

          Komentarz


          • #6
            iskierek, a czemu miałyby nie wejść? :roll:

            temat tłuczony setki razy- pasują
            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

            Komentarz


            • #7
              re

              Pytałem, bo nie byłe mw stanie znaleźć info odnosnie rozstawu śrub. A Wiadom oczęsto potrafią zmieniać różne rzeczy między sportową wersją samochodu aby ludziom nie było łatwo doposażyć zwykłą, jak RS.

              Czy wiecie gdzie można kupic te gemini felgi ? Nigdzie nie mogę znaleźć...

              Komentarz


              • #8
                Kupujac nowe auto albo w salonie - choc nie dam glowy, czy na pewno da sie kupic same felgi, bez RSa

                Moja O3 RS

                Komentarz


                • #9
                  iskierek, mozesz sobie nawet od passata cc załozyć- wszystkie auta koncernu VAG tej samej generacji maja rozstaw śrub 5x112
                  przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                  wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                  Komentarz


                  • #10
                    Czyli zostaje czekać na kupcę RSa któremu nie podobają się te fele .

                    Podpytam w salonie w którym kupuję moją Octavkę czy jest możliwośc zamówienia samych felg.

                    Komentarz


                    • #11
                      za 10 tys. zł Ci sprzedam swoje :P

                      Komentarz


                      • #12
                        Jakbyś dorzucił cały przedni zderzak + tylny spojler....
                        ewentualnie wezmę fotelę i kanapę.

                        Komentarz


                        • #13
                          Re: re

                          Zamieszczone przez iskierek
                          ...Czy wiecie gdzie można kupic te gemini felgi ? Nigdzie nie mogę znaleźć...
                          Sprawdź na alledrogo. Są teraz wystawione same felgi. Kilka razy były nowe felgi z oponami ale już ich nie ma

                          Komentarz


                          • #14
                            na allegro był jakiś czas temu oszołom, który wołał z tego co pamiętam ponad 6k pln za taki komplet


                            Zamieszczone przez iskierek
                            Czy wiecie gdzie można kupic te gemini felgi ? Nigdzie nie mogę znaleźć...
                            Link
                            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                            Komentarz


                            • #15
                              dostałem ten link, wielkie dzięki, chyba je kupię. Założe fajne letnie oponki, a fele na których przyjechał obłożę zimówkami.

                              Komentarz


                              • #16
                                w ASO cena trochę zaporowa: 1842 PLN za 19" 5E0 601 025 AH HA7 i 1426 za 18 - 5E0 601 025 AJ HA7
                                nie ma w akcesoriach trzeba brać jako części zamienne
                                Pozdrawiam
                                Marcin

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez piotrek_gdy
                                  mozesz sobie nawet od passata cc załozyć
                                  "troche" inne ET :diabelski_usmiech
                                  With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Juz nie kupisz kolego tych felg, gdyz jada juz do mnie

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Hehe Jak zobaczyłem felgi mojej Iskry, stwierdziłem że na razie taniej mnie wyjdzie malowanie ich na czarny mat

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        A jakie felgi masz?

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          TERON 7jx17

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Wczoraj dotarly do mnie felgi z aukcji (udalo mi sie jeszcze wynegocjowac lepsza cene) i jestem mega zadowolony. Teraz rozgladam sie za ladnym "obuwiem". Moze ma ktos jakies doswiadczenie i moze polecic oponki? Rozmiar standard : 225/40/18 bo mysle,ze nie ma sensu wiecej kombinowac...

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Dodi, masz 3 opcje:

                                              1. Bridgestone Potenza S001;
                                              2. Goodyear Eagle F1 Assymetric 2;
                                              3. Pirelli P ZERO.

                                              :P
                                              With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                A co sadzisz o Toyo Proxes T1R?
                                                Praktycznie jestem na nie zdecydowany, gdyz cena jest przyzwoita, a dwoje znajomych uzytkuja je od 2 sezonow i bardzo sobie chwala.

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Dodi, dopiero teraz zwrociłem uwagę, że pakujesz to do 1.4 TSI - co założysz markowego będzie OK
                                                  With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X